2410
2553
عنوان

انگشتام زمخت وکلفتن خیلی ناراحتم

4082 بازدید | 39 پست

علاوه براین پویت دستامم چروکه، روانگشتامن چروکه، این بندهای انگشت هست کلفته خیلی، ناخونامم حالت برجسته نداره وتخت وصافه بلندم میشن کج ویه وری میشن، تازه پنجه دستمم بزرگه قددسته مرده، بعد مچ دست قدبچه، کاشت ناخن براقشنگیش خوبه که مرجع من میگن اشکال داره ونمیشه، پوست دستمم انواع روغن های نارگیل کرچک، وازلین، گلیسیرین، پمادجی، ویتامین آد وهرچیزی که فکرشوکنین زدم تاموقعیکه روپوستمن خوبه امابعدش دستام خودواقیشونونشون میدن، همیشه دستامومشت میکنم ومیکنم توهم کسی نبینه نمیدونم چیکارکنم، فقط پنجه دستم اینجوریه وپاهام ازمچ به پایین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من به شخصه به دست و‌پای کسی توجه نکردم که قشنگه یا زشته به نظرم حساس شدی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

عکس پلیز

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2714

اخه وازلین؟خب همینکارو میکنین چروک میشه زود کرم خوب بگیر نه این ایرانیا...کرم ابرسان دست کدلی خوبه ...اگر دستت هم بزرگه ک ژنتیکیه نمیشه کاری کزد ولی الکی حساس شدی گمونم....شاید ب وزنت ربط داشته باشه دور مچ...رژیم بگیر حتما

2706