1600
1480
عنوان

انگشتام زمخت وکلفتن خیلی ناراحتم

332 بازدید | 39 پست

علاوه براین پویت دستامم چروکه، روانگشتامن چروکه، این بندهای انگشت هست کلفته خیلی، ناخونامم حالت برجسته نداره وتخت وصافه بلندم میشن کج ویه وری میشن، تازه پنجه دستمم بزرگه قددسته مرده، بعد مچ دست قدبچه، کاشت ناخن براقشنگیش خوبه که مرجع من میگن اشکال داره ونمیشه، پوست دستمم انواع روغن های نارگیل کرچک، وازلین، گلیسیرین، پمادجی، ویتامین آد وهرچیزی که فکرشوکنین زدم تاموقعیکه روپوستمن خوبه امابعدش دستام خودواقیشونونشون میدن، همیشه دستامومشت میکنم ومیکنم توهم کسی نبینه نمیدونم چیکارکنم، فقط پنجه دستم اینجوریه وپاهام ازمچ به پایین 

به پیج روزمرگی هام سربزنین _ladymadar _

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

من به شخصه به دست و‌پای کسی توجه نکردم که قشنگه یا زشته به نظرم حساس شدی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

عکس پلیز

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
8

😂 ببخشید تو رو قران خندم گرف خیلی بد توصیف کردی چرا همچین میگی

فقط 55 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

اخه وازلین؟خب همینکارو میکنین چروک میشه زود کرم خوب بگیر نه این ایرانیا...کرم ابرسان دست کدلی خوبه ...اگر دستت هم بزرگه ک ژنتیکیه نمیشه کاری کزد ولی الکی حساس شدی گمونم....شاید ب وزنت ربط داشته باشه دور مچ...رژیم بگیر حتما

1403

یکی از دوستام دستش خیلی بزرگه و تپله سفید هم نیست

یعنی مثل کلوچهههه😍😍😍 میخوام گاز بگیرم دستشو انقده که ناز و گوگولیه حتی پایین انگشت هاش فرو رفتگی داره از تپلی😍😍

انقدر شکسته نفسی نکن خواهر

همه که نباید شبیه هم باشن

من دستام لاغر و ظریف و کوچیکه اما رگ هاش نسبتا بیرون زده. پوستمم گندمی مایل به زرد. با خودم میگتم دستم شبیه دست مریض هاست. تا اینکه یکی از دوستام بهم گفت دستت خیلی خوشگله و مثل دست هنرمند هاست جون میده واسه گرفتن قلمو به دست

چشم هارا باید شست😁

مشکلت اینه اعتماد بنفسم نداری علاوه بر اونایی ک گفتی

من دبیرستان دوستم دستش انقدددچاق د بزرگ و سیاه و زمخت بوددد فک میکردی دست پسره

ولی بس ک مرتب بود و اعتماد بنفس داشت و سعی میکرد چهره ش اراسته باشه ناخوداگاه چشمت طرف صورتش میرفت

باحجابم بودااا ارایش انچنانی هم نمیکرد خیلییی تمیز واتو کشیده بود 

توهم خودت حساسی شاید بقیه اصلا توجه نکنن

1523