2410
2553

چند وقت دیگه سونو دارم و جنسیت رو میگن سونو قبلی احتمال دختر دادن ولی شوهرم و خانواده هامون پسر دوست داریم یه دختر ناز ۴ ساله هم دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله اول سالم باشه بعدم ی پسر کاکل زری باشه.انقدم نگید پسر چیه چرا پسرمیخوای من هم عاشق پسربچه هام.ولی نینیم دخمله خیلیم دوسش دارم 

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2456

ایشالا که سالم باشه. من عاشق دخملم. ❤️❤️❤️❤️دلم دوتا دختر پشت سر هم میخوااااد

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2714

خدا هرکدوم رو دوست داری ودردرجه اول سالم وصالحشو بهت بده عزیزم.من آرزو داشتم دخترم خواهرداربشه ورسیدم 😍انشاءا...شماهم به آرزوت برسی🤗

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ان شاءالله هر چی به صلاحته و به خواستت برسی

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706