1711
1707

چند وقت دیگه سونو دارم و جنسیت رو میگن سونو قبلی احتمال دختر دادن ولی شوهرم و خانواده هامون پسر دوست داریم یه دختر ناز ۴ ساله هم دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوشبحالت😍

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤میشه واسه سلامتی و آرامش قلب یه مادر سرطانی صلوات بفرستین 🖤🖤وزن شروع 78🤒🤒🤒😱😱😱😱.                         وزن جدید 59.500 😊😊😊😊😊هدف فعلا 57 ببینم چی میشه😎😎😎.  تیکر  پنچمین سالگرد عقدمون😍😍😍😍😍

انشاءالله اول سالم باشه بعدم ی پسر کاکل زری باشه.انقدم نگید پسر چیه چرا پسرمیخوای من هم عاشق پسربچه هام.ولی نینیم دخمله خیلیم دوسش دارم 

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713
1665

خدا هرکدوم رو دوست داری ودردرجه اول سالم وصالحشو بهت بده عزیزم.من آرزو داشتم دخترم خواهرداربشه ورسیدم 😍انشاءا...شماهم به آرزوت برسی🤗

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
1436

انشالله سالم باشه صالح باشه پسرم باشه 

بازم اول بگو خدایا راضی ام ب رضای خودت وقتی تو سونوی بچه دومم گفت بچه دختره گریه کردم یه دختر دیگه داشتم شوهرم خیلی پسر دوست داشت ولی میخندید میگفت خاک تو سرت گریه میکنی؟؟؟؟؟؟؟ 

وای وای الان دخترمو با دنیا عوض نمیکنم انقد شیرینه انقد سر و زبون داره ک وااای عشق شوهرمه

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
ایشالا که سالم باشه. من عاشق دخملم. ❤️❤️❤️❤️دلم دوتا دختر پشت سر هم میخوااااد

مثل منی شما🙂

پشت سرهم میخواستم ولی خدا بافاصله داد ولی ممنونشم تاآخرعمر هرجا دختر پشت سرهم میبینم ذوق میکنم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
1712