2726
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 225236 بازدید | 454 پست
من آبان 87 عمل کردم یه فیبروم درشت پشت دیواره خلفی ...عملش سخت بود 3 روز بیمارستان بستری بودم لاپاراتومی شدم فکر کنم از سزارین بیشتر شکمم رو باز کرد...40 روز اذیت بودم اما 20 روز اول واقعا سخت بود ...بعدش یکسال لکه بینی داشتم الان شکر خدا خوبم اردیبهشت امسال بعد 20 ماه هیستروسکوپی کردم خوب بود فقط یه چسبندگی کوچولو بالا رحم داشتم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از بعد از اینکه دکترم تشخیص داد که فیبرم دارم و در مورد عوارضش برام حرف زد دیگه حتی جرات نکردم برم برای سونوی داخلی. ولی همینطور که تو اینترنت تحقیق کردم دکتر هایده سمیعی دیدم که دکتر خوبیه و در این زمینه مقالات زیادی داره. هنوز نرفتم پیشش. ولی در اولین فرصت می رم.
همه فکر و ذکرم اینه که فقط یه نی نی بیارم. بعدش اگه لازم بشه رحم رو در بیارن مشکلی ندارم. واقعا این ماجرا من رو خیلی خیلی ناراحت کرده. فقط برای خودم دعا می کنم که خوب بشم!!! :(
نمی دونم همدردهای عزیز که چقدر به علت های ذهنی بیماری علاقه دارین و چقدر باورشون دارین. ولی توی کتاب شفای زندگی خوندم که علت ذهنی فیبرم آزار از همبستره. شوهر من خیلی خوبه. واقعا باهاش مشکلی ندارم.
ولی امان از دست اطرافیانش. تو اون کتاب جمله های مثبت برای تاکید ذهنی داره که من حتی دارم اون رو هم امتحان می کنم. ضرر نداره اگر کتاب شفای زندگی رو داشته باشین.
2728
سلام ایوا جان ممنون از راهنمایی شما
حتما کتاب رو میخرم
خواهش میکنم منو در جریان درمانت بزار
عزیزم اینکه گفتم رحم رو در میارن منظورم حین عمل بود
یعنی وقتی دارن میوم رو در میارن ممکنه خونریزی زیاد بشه و رحم رو در بیارن
در ضمن آمبولیزاسیون هم کار یک رادیولوژیست هست نه دکتر زنان زایمان
و متاسفانه دکترها دنبال پول در اوردن هستن و هیچوقت ما رو به یک رادیولوژیست معرفی نمیکنن
من یزد - دکتر کریم زاده عمل کردم و خدا رو شکر بعد عمل موردی یا فیبرومی مشاهده نشده مرتب سونو واژینال میدم
صبورا جان من ویتاگنوس را اوایل که خونریزی ام زیاد بود دو تا صبح ودو تا شب میخوردم
ولی متعادل که شدم یکی صبح یکی شب
هر مقاله که میخونی باور نکن
تو سایتهای خارجی برو وگوگل ترنسلیت بزن وترجمه ها رو بخون

اگه شما تهران هستین میشه خواهش کنم برید پیش دکتر حسین قناعتی بیمارستان امام قسمت رادیولوژی و اطلاعات موثق در مورد امبولیزاسیون بگیرید و در اختیار دیگران هم بزارید
صبورا جان الان تحت نظر دکتر دبیراشرافی تهران هستم
این امبولیزاسیون که می گید چی هست و چه کار می کنن ؟ من ایران نیستم و 1 میوم 4/6 دارم و اینجا یه دستگاه جدیدی از پارسال اومده که قرار میوم رو با اشعه بردارن بدون جراحی ولی 6 ماه (6 جلسه طول می کشه ) و به من وقت دادن برا اول سپتامبر برم ببینم چه جوریه بهتون می گم
سلام ناهید جان
اشعه که میگی همون امواج هست که طول موجش مثل امواج صوتی هست ویک دستگاه کوچک واژینال وارد رحم میکنن
و با وارد شدن همه میوم ها را خورد میکنه وبیرون میندازه ؟
ببخشید اگه فضولی نباشه کدوم کشور هستین؟
ایوا جان کجایی پیدات نیست؟
سونو واژینال که گفتی اونقدرها هم سخت نیست ولی میومهای بزرگ رو تشخیص نمیده چون میومهای بزرگ حجم رحم رو میگیرن و با دیواره رحم اشتباه میشه.
همدردهای عزیز ایا شما ها بجز میوم ناراحتی دیگه هم دارین؟
2706