2726
عنوان

دل درد نوزاد ۲۰ روزه

1863 بازدید | 15 پست

مامانا کمک کنید 

دخترم فردا میشه ۲۰ روزش الان چند روزه خیلی گریه های بدی میکنه دلش درد میگیره چکار کنم 

شربت گریپ واتر از داروخانه گرفتم اونو میدادم اروم میشد ولی الان با اونم خوب نمیشه

بعد از شیر هم هرکار میکنم آروغ نمیزنه چکار کنم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

دیگه گریپ واترو گریپ میکچرو این چیزا نده چون ۳ذرصد الکل دارن همونم باعث تسکینشون میشه ولی براشون ضرر داره

قطره کولیک آید باچندقطره آب جوشیده شده قاطی کن بده عالیه.چون بوی خیلی تندی داره میگم با آب قاطی کنی تا ی ربع بعدشم بهش شیر نده

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید تحمل کنی عزیزم تا چندماه بعضی بچه ها وضعشون همینه،به کمر و شکمش روغن زیتون بزن ماساژ بده ی کم ا ...

رفلاکس و کولیک علائمشون چیه؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2728

بچه منم اوایل آروغ نمیزد این شربت های خانواده گریپ رو نباید زیر یک ماه داد ببرش دکتر به دخترم که پدی لاکت داد بعد از یک ماهگی گل گریپ البته گل گریپ رو زیاد بهش ندادم تا دو ماهگی رفع شد الان فقط هرز چندگاهی اونجوری میشه که دیگه باید ساخت زمان باید بگذره عزیزم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
دیگه گریپ واترو گریپ میکچرو این چیزا نده چون ۳ذرصد الکل دارن همونم باعث تسکینشون میشه ولی براشون ضرر ...

روش نوشته بدون الکل

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

تنها راهش گذر زمانه هرچی بزرگتر شه بهتر میشه...احتمالا کولیک داره که باید تحمل کنی با اینکه خیلی سخته‌‌‌...من به دخترم شربت گریپ میکسچر میدادم خیلی بهتر میشد.ایشالله نی نی شمام زود خوب شه

و خدایی که به شدت کافیست...
بچه منم اوایل آروغ نمیزد این شربت های خانواده گریپ رو نباید زیر یک ماه داد ببرش دکتر به دخترم که پدی ...

یعنی براش ضرر داره این گریپ واتر؟؟؟ تا چند وقت اینطوریه؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
یعنی براش ضرر داره این گریپ واتر؟؟؟ تا چند وقت اینطوریه؟؟؟

بستگی داره نهایتا تا سه چهار ماهگی خوب میشن دوختر من سه ماهش شاید هفته ای یه بار اونجوری بشه درحالی که اوایل هرشب هرشب گریه و بی خوابی داشت

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
بستگی داره نهایتا تا سه چهار ماهگی خوب میشن دوختر من سه ماهش شاید هفته ای یه بار اونجوری بشه درحالی ...

😔😔😔 ای وای اره هر روز اینطوری بیقراره دلش درد میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

گریپ واتر،گریپ میکسچر و غیره برای نوزاد زیر یکماه مجاز نیست،دکتر دخترم براش بایو لاکت نوشت اونو بهش دادم خیلی خوب بود،گریپ میکسچر،کولیک اید، کولیکز برای بالای یکماه تجویز میکنن،دخترم الان ۵۳ روزشه دکتر براش راینیتیدین تجویز کرد!

گریپ واتر،گریپ میکسچر و غیره برای نوزاد زیر یکماه مجاز نیست،دکتر دخترم براش بایو لاکت نوشت اونو بهش ...

ای وای یعنی دیگه بهش ندم؟؟؟ تا بخوام نوبت بگیرم ببرمش دکتر میشه اخر هفته، چکار کنم تو این چند روز؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2706