2726
عنوان

ساکنین مازندران بیایننن

588 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها کسی اینجا هست که مازندارن زندگی کنه 

من میخوام بیام چالوس دنبال دوست میگردم 

میخوام خونه اجاره کنم 

پانسیون و خوابگاه پیدا نکردم تو چاالوس بیاین من کلی سوال دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها دست من نیست که کجا برم  ... انتخابم کردن  دوره ی طرحمو تو بیمارستان طالقانی چالوس بگذرونم  حداقل باید 2 سال اونجا باشم...حالا دنبال یه نفرم که اهل اونجا باشه سوالامو ازش بپرسم 

عزیزم منم واس همونجام چ سوالی داری کار داری داره میایی هزینه ها اینجا خیلی بالاست

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
بچه ها دست من نیست که کجا برم  ... انتخابم کردن  دوره ی طرحمو تو بیمارستان طالقانی چالوس ب ...

آخه عزززیزززم موفق باشی 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
عزیزم منم واس همونجام چ سوالی داری کار داری داره میایی هزینه ها اینجا خیلی بالاست

عه اخجون شما چالوس زندگی میکنی ؟

اسم خوابگاهش چیه ؟

پیرزن نمیشناسی من برم پیشش؟

مثلا چقدر گرونه ؟ حقوق چقدر داشته باشم یه نفرم کافیه ؟

عه اخجون شما چالوس زندگی میکنی ؟ اسم خوابگاهش چیه ؟ پیرزن نمیشناسی من برم پیشش؟ مثلا چقدر گرونه ؟ ...

نه عزیزم من نوشهر..خب ولی دوران دانشجویی بودن کسایی ک خوابگاه بودن بازم فردا از همکارام بپرسم الان واتس ندارم

عه اخجون شما چالوس زندگی میکنی ؟ اسم خوابگاهش چیه ؟ پیرزن نمیشناسی من برم پیشش؟ مثلا چقدر گرونه ؟ ...

نه عزیزم من نوشهر..خب ولی دوران دانشجویی بودن کسایی ک خوابگاه چالوس بودن بازم فردا از همکارام بپرسم الان واتساپ ندارم بهتون خبر میدم بیمارستان چالوس هم خوبه 

2706