2726
عنوان

چرا نت گوشی وصل نمیشه خسته شدم

366 بازدید | 24 پست

چرا این جوری میکنن حالا تکلیف ما که اینترنت ثابت نداربم چیه 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا حالمونو بهم زدن دیگه موقع قط کردن زرت همه رو قط میکنن موقع وصل کردن هی فردا فردا میکنن

خسته شدم به خدا آخه از مهد ومدرسه دخترم پیغام میزارن وصل نیستم ببینم چه خبره تکالیفشونو میزارن از همه جا بی خبر موندم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
من که مدت بستم داره تموم میشه اگه امروز فردا وصل نشه دیگه به دردم نمیخوره

ای بابا 

گوگل کلانمیگیره 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
گوگل کلانمیگیره 

گرفتار شدیم مصخرمون کردن دیگه اینترنت جزء کمترین امکانات

گرفتار شدیم مصخرمون کردن دیگه اینترنت جزء کمترین امکانات

آره چندروزمیخوام یه سوالی روتوگوگل سرج کنم نمیشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
آره چندروزمیخوام یه سوالی روتوگوگل سرج کنم نمیشه

امیدوارم تا فردا درست کنن 

2706