2733
2734
سلام بهارجون حالت خوبه؟منو یادت میاد؟ ازخودت بگو عزیزم چیکارکردی؟

سلام خوبی

تا حدودی یادمه بهم پیام دادیم

هیچی فعلا تا کجا در جریان کارم بودی؟

دیگه ماه پیشم ivf کردم نگرفت دوباره باید از صفر شروع کنم

حالا منتظرم این ماه پریود شم دوباره برم از اولivf

اگر جنین داشتم این ماه برام انتقال میدادن

ولی چون ندارم دوباره از صفر باید هزینه کنم امپول بزنم کلی بعدم تخمک کشی و انتقال و ...

کاش طبیعی میشدم دوباره این راهو و درد و نمیکشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی تا حدودی یادمه بهم پیام دادیم هیچی فعلا تا کجا در جریان کارم بودی؟ دیگه ماه پیشم ivf کر ...

بهار توکه خودت مشکلی نداری فک کنم.دکتر گفت اسپرم مشکل داره درسته؟میکفتی همسرت قبول نمیکنه و زیاد همکاری نمیکنه.انشاالله عزیزم مامان بشی طبیعی و دردسر ای وی اف رو دوباره نکشی.اقدامت منظم باشه خیلیا براشون معحزه شده ها

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
بهار توکه خودت مشکلی نداری فک کنم.دکتر گفت اسپرم مشکل داره درسته؟میکفتی همسرت قبول نمیکنه و زیاد همک ...

اره اسپرم اون ضعیفه

بعدم ازمایشگاه بیرون فقط ازمایش داد

بیمارستان نداد،اینجا خب دقیقتره

چی بگم والا نمیخوام وقتمو هدر بدم

این ماه که پریود شدم میخوام دوباره برم ivf کنم

نمیخوام فاصله بیفته

دعا کن که بشه

راستی تو چیکار کردی 

بارداری شدی دوباره

اره اسپرم اون ضعیفه بعدم ازمایشگاه بیرون فقط ازمایش داد بیمارستان نداد،اینجا خب دقیقتره چی بگم وا ...

اره عزیزم اصلا وقتت رو.هدر نده.پناه برخدا.

من اقدام اول باردارشدم اما پوچ بود دککتراگفتن بارداری پوچ شایع هست و نکران نشو. قرص خوردم خوردم ساک بارداری و جفت دفع شد تو هشت هفته. هنوز یکماه نشده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم اصلا وقتت رو.هدر نده.پناه برخدا. من اقدام اول باردارشدم اما پوچ بود دککتراگفتن بارداری پو ...

تو که مشکلی نداری

دوباره اقدام کن ایشالا باردار میشی

این ماه طبیعی اقدام کردم حتی یه هفته پریودیم عقب افتاد فکر کردم طبیعی باردار شدم

الکی به خودم امید دادم

ولی امروز لکه بینی داشتم فکر کنم فردا دیگه پریودم

یه مایع ژله ای قهوه ای روشن یخورده هم سفت بود خارج شد

همش میگم جنین نبوده که

بخدا دیگه خسته شدم

دیگه چقدر باید تلاش کنم،ivfکردمiui کردم

همه کار کردم نشد

تو که مشکلی نداری دوباره اقدام کن ایشالا باردار میشی این ماه طبیعی اقدام کردم حتی یه هفته پریودیم ...

بارداری شیمیایی تابحال نداشتی؟ مثلا بی بی چک مثبت بشه اما پریود بشی؟ میدونم عزیزم خیلی سخته.مخصوصا انتظار.من همون اقدام اول هم تا بی بی چک بزنمو وسونو برم.خیلی سخت بود ج برسه ب تو که اینقد اذیت هم شدی.دکتر خوب برو که همه چیو بررسی کنه پولت هدر نره.اگر ژل رویال اصل بتونی برای شوهرت گیربیاری عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بارداری شیمیایی تابحال نداشتی؟ مثلا بی بی چک مثبت بشه اما پریود بشی؟ میدونم عزیزم خیلی سخته.مخصوصا ا ...

چرا اون سری که iui کردم بی بی چک و ازمایشم مثبت شد ولی بتام خیلی پایین بود بعدم بالا نرفت پریود شدم 

دکتر گفت بارداری اتفاق افتاده ولی رشدش متوقف شده

بعدش گفتم وقتی iui کردم که مثل اقدام طبیعیه گرفته دیگه ivf  صددرصد میگیره که نشد

بخدا خسته شدم دیگه همش میگم تا اخر عمر بچه دار نشم چی

اصلا تو حسرت بچه موندم

الانم که پریود نمیشم حداقل زودتر برم دکتر

دوره ام 24 روزه اس الان شده 30 روز از دیروز فقط لکه بینی دارم

راستی پارسالم یه بار درد شدید گرفتم که حتی با مسکن و اینام خوب نشدم بعدش رفتم بیمارستان زیر سرم کلی مسکن زدن ولی خوب نمیشد دردم تا دو روز درد داشتم شدید در حد مرگ که یهو دیدم چندتا تیکه شبیه جیگر از بدنم خارج شد بعدش که اونا خارج شدن یهو حالم خوب شد و دردم رفت

همش میگم نکنه بارداری بوده سقط شده

دیگه ازمایشم ندادم که بفهمم بارداری بوده یا نه

ژل رویال از کجا گیر بیارم؟

خودمم بخورم خوبه؟

چرا اون سری که iui کردم بی بی چک و ازمایشم مثبت شد ولی بتام خیلی پایین بود بعدم بالا نرفت پریود شدم& ...

اره پس ممکنه بارداری بوده سقط شده.اینارو.همه به دکترت بگو. ژل رویال هم خودت هم برای شوهرت خیلی عالیه. ولی تا مشکل رو اساسی نفهمیدی هی نری تو سیکل پولتم هدرمیره.مکراینکه مشکلی نبوده و منفی شدی جون بلاخره شانس بارداری هربار یه مقدار مشخصه زیاد نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره پس ممکنه بارداری بوده سقط شده.اینارو.همه به دکترت بگو. ژل رویال هم خودت هم برای شوهرت خیلی عالیه ...

از کجا تهیه کنم ژل رویال رو

بعدم طریقه مصرفش چطوریه؟

خواصشم بهم میگی؟

اخه چیکار کنم دیگه چاره ای نداریم

بیشتر از یک ساله طبیعی  نمیشه

دیگه مجبورم ivf کنم سنم داره میگذره

از کجا تهیه کنم ژل رویال رو بعدم طریقه مصرفش چطوریه؟ خواصشم بهم میگی؟ اخه چیکار کنم دیگه چاره ای ...

والا فک کنم داروخونه.مطمئن نیستم لهش بگی خودشم روش مصرفشو.میگه.من فقط میدونم ک.مث معجزس برای باروری.بزن تو نت کامل هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706