2737
2734

بعضی وقتا حالمو خراب میکنه از خانوادش که خیری ندیدیم بیچاره خانواده منم هر موقع هر چی خواستیم بی برو برگرد و در آن واحد برامون انجام دادن ، هرموقع خواستم برم جایی مامانم بچمو نگه داشته گفته برین تفریح کنین، خداییش یه چوب کبریت از ما نخواستن یا ما یه مشکل از مشکلاتشون رو تا حالا حل نکردیم یا باهاشون شریک نشدیم، اونوقت مامانم بیچاره کارتشو داد که شوهرم قسطشونو بده یه هفتست انجام نداده آخر مامانم خیلی دلخور شد، منم واقعا از شوهرم ناراحت شدم گفتم تو که همش بیرونی انجام بده یا اگه نمیتونی مردمو بلاتکلیف نزار بگو نمیتونم خودت انجام بده، به جای اینکه عذر خواهی کنه تازه شاکی هم میشه حالم ازین اخلاقش بهم میخوره هر موقع اینطوری میکنه میگم مقصر مادرشه که یسری مسائلو بهشون یاد نداده، من نمیدونم خدا چرا مردا رو انقد عقده ای خلق کرده😐😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گلم خودت برو قسط والدینتو بده،منت کسی ام نکش.نزار خانواده اتم لطف اضافی کنن که بعد درصورت عدم جبران ناراحت نشی.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

کم کاری از خودته،همه چیز و میسپاری به شوهر،منت الکی هم سر خودت میخری،کارت مادرت و خودت میگرفتی میرفتی قستاش و میدادی،کار سختی نیست که حتما اون بخواد انجام بده

🧿
با قربون صدقه و ایناها شوهرت رام نمیشه  مثلا بگی عزیزم لطفا میشه فلان کار رو انجام بدی؟ واسه ...

بی توجهه بحث زبونو اینا نیست میام بهش تذکر میدم تازه ناراحتم میشه، بعضی وقتا فک میکنم شاید براش بی اهمیتیم که بی توجهی میکنه

کم کاری از خودته،همه چیز و میسپاری به شوهر،منت الکی هم سر خودت میخری،کارت مادرت و خودت میگرفتی میرفت ...

من اگه بچم نبود که منتشو نمیکشیدم، آخه همش بیرونه گفتم سر راهشم این کارو انجام بده

2706