2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی بگم عزیزم اطرافیان من که هرکی رفته راضی ان  ضمنا اینکه پیش چه کسی و با چه دستگاهی هم بری خی ...

اولش خیلی خوبه تاوقتی ک میری عالیه اما همین ک ولش کنی دوماه دیگ درمیاد من خودم چن جلسه رفتم دیگ نرفتم جای خوبم رفتم..حیف دردی ک تحمل کردم🤦‍♀️

انسانم آرزوست..
چند نفر اپیلاسیون کاره حرفه ای پیدا کردی تا الان؟؟؟  بنظرم مهمترینش اینه

دوره آرایشگری دیدم به جز اپلاسیون ولی دلم میخواد فقط یه کار باشه همون اپلاسیون

من اپیلاسیون کاری که پیشش میرم  تو خونش کار میکنه هم تو ارایشگاه تو خونه البته ارزونتر میگیره البته الان یک ماه و نیمه نرفتم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

همیشه سالن هایی که فقط تو یه حرفه کار میکنن مشتریشون بیشتره...  بنظرم اصلا به این فکر نکن لیزر اومده و اپی فراموش شده اینجوری نیست...  ببین کدوم شهری و اگر بخای شروع کنی باید چند نفر خبره رو پیدا کنی...  تا مشکتری گیرت بیاد

کجایی؟؟ 

خوبه بزن.والا جایی ک من میرم هرکی میاد قبلا لیزر رفته ولی میگ بدرد نمیخوره.اپیلاسیون عربیم بزن عالیه

این اپیلاسیون عربی چیه؟ دردش کمه؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2706