2726
عنوان

زن همسایه رو مخ

725 بازدید | 39 پست

بچها من دانشجوی دکترا هستم شاغلم هستم چتد وقت دیگه یه امتحان تایید صلاحیت دارم ک خیلی مهمه و فکر و ذهنمو پر کرده و وقتمو گرفته قبلشم باز مقاله داشتم و خلاصه بزور میرسم کارای خونه خودمو بکنم شوهرمم خیلی ایرادی و قدر نشناس و رو مخه و شرایطمو درک نمیکنه خلاصه الان ک داشتم از دانشگاه میومدم خونه زن همسایمونو دیدم داره جلو خونشونو جارو میکنه برعکس من ایشون خاندار هستن و شوهرشم فوق العاده ادم بادرکیه و خلاصه زنه همیشه مینالید از این ک بیکارم برعکس من ک همیشه وقتم پره دیدمش حاملست بش کفتم اخی نکفتی حامله ای بعد شروع کرد تیکه انداختن ک اذیت میشم جارو میکنم و پارکینکو میشورم کفتم عزیزم اکه اذیتی نکن خلاصه شروع کرد دادو بیداد کردن ک من نمیتونم بزارم کثیف باشه و نمیتونم تو کثیفی زندکی کنم تیکه پروند خیلی اعصابمو خورد کرد دیشبم از پشت پنجره صداشو شنیدم ک داشت نفرین میکرد دوس دارم ادبش کنم شما بودین چی میکفتین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه اپارتمانین ک هر ماه یکیو بیارین تمیز کنه راه پله و پارکینگ و 

هیچی بهش نگو 

بگو حامله ای زیاد حرص نخور

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

حق داره،از زاویه دید اون نگاه کن،بارداره حساس متر میشه،

شما میتونی یه کارگر بگیری هفته ای یکبار کارارو انجام بده

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

ما یه همسایه اینجوری داشتیم 

خسیس بود و منم نمیرسیدم راه پله تمییز کنم

باهاش صحبت کردم کارگر گرفتم

هر چند ایشون یبار بیشتر پول نداد

کارگر بگیر خوب

همچی میگید وااااای کاربر قدیمی با پستهای کم!!!حس پیرزنهای ساکت و مغرور و کم حرف بهم دست میده😅😅😅
2706