2737
2734
عنوان

آخه چطورر ممکنه دارم از غصه میمیرم

535 بازدید | 28 پست

۴ بار بتا دادم رشدش‌ طبیعی و خوب بود. از ۳۸ بعد از دو روز‌ رسید به ۹۸. یه هفته بعدش رفتم سونو واژینال یه ساک ۴ میلیمتری تو رحم دید ولی گفت کوچیکه دوباره تکرار کن بتا رو. آزمایش دادم باز ۲۰۱۰ بود دو روز بعدش ولی شد ۳۶۱۵. بازم گفتن خوبه طبیعیه بعد از یه عددی دیگه دقیق دو برابر شدن مهم نیست رشدش خوب بوده. الان بعد از ۱۲ روز بازم رفتم سونو همه چی عالی حتی صدای قلبشو شنیدم ولی گفت خارج از رحمه 😞😞😞 آخه چطور ممکنه؟؟؟ قلبش داشت میزد. شش هفته و ۱ روز ای خدااااا 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پس اون ساک ۴ میلیمتری چی بوددد

ساک توی رحم دیده قبلا.اگه اینجوره حتما یه جای دیگه سونو بده.صدای قلبشو پخش کرد برات؟

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
خارج از رحم مگه قلب داره؟ من شنیدم تو خارجی بتا خیلی زیاد بالا میره و درد و خونریزی داره شما نرمال ...

جای معتبریه خیلی اینجا که رفتم. من اولش لکه‌بینی داشتم دکتر وقتی تو سونوی اول ساک و‌دید بهم شیاف داد‌‌ قطع شد هیچ درد مشکوکی هم ندارم

ساک توی رحم دیده قبلا.اگه اینجوره حتما یه جای دیگه سونو بده.صدای قلبشو پخش کرد برات؟

آره شنیدم صداشو. آخه مگه میشه اشتباه باشه؟؟ سونو‌ واژینال جای معتبر

قلبش میزنه ولی خارج از رحمه‌😞

حتما یه جای دیگه برو

به دکترت هم بگو

این سونوها یه سریش مزخرفه

به خواهر من گفت بچت عقب مانده است چون اب پیشونیش تشکیل نشده ولی الان بچه خواهرم خیلی باهوشه و مشکل نداره

به دوستم گفته بوده پاهای بچت تشکیل نشده ولی بعد که سقط کرد دید پاهای بچه سالمه

یعنی خاک توسرشون

خدایا به به حق علی اصغر امام حسین به همه ی منتظرا نینی سالم و صالح بده. تعجیل در فرج امام زمان صلوات..به زودی مامان میشم😙😍 
2706