2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داشتم،خوتستی بگیری یه دونه بگیر که جفت گیری نکنه. خیلی بامزه و دوست داشتنیه.نگهداریشم سخت نیست.فقط باید هر روز زیر پاشو عوض کنی که بو نگیره

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
بوی بد نمیده؟ 

بايد جاشو تميز كني خب يك روز در ميون، تو آكواريوم بايد نگهش داري يا براش لونه آماده بگيري، يه گوشه فقط دستشويي ميكنه، هر چيزي هم كه بخواد بخوره اول تميزش ميكنه بعد ميخوره، وگرنه خودش كه بو نميده اصلا

من داشتم،خوتستی بگیری یه دونه بگیر که جفت گیری نکنه. خیلی بامزه و دوست داشتنیه.نگهداریشم سخت نیست.فق ...

چرا دیگه نداری؟ مرد؟ یا فروختیش؟ 

غذا چی میخوره؟ 

بايد جاشو تميز كني خب يك روز در ميون، تو آكواريوم بايد نگهش داري يا براش لونه آماده بگيري، يه گوشه ف ...

جاشو ک زود ب زود تمیز میکنم تجربشو دارم😁

تا چن ماه پیش عروس هلندی داشتم از بس حرف میزد فروختمش☹️

2706