1608
1609

البته نت وای فای وصل شد فقط

نتای خط معلوم نیست کی وصل میشه

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

چه خوب... من وایفا ندارم

اصفهانم..انشاالله گوشیم زود وصل بشه

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
8

نت همراهو وصل نمیکنن بی عرضه ها معلوم نی کی وصل شه لعنت بهشون

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
منم منتظرم برم خونه حمله کنم به واتس اپ😂

دلم برای واتساپ یه ذره شده..😭😭😭😭

در قرآن سوره بلد آيه ۴ مي فرمايد: ﴿لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي کَبَدٍ﴾«که ما انسان را در رنج آفریدیم (و زندگى او پر از رنج‌هاست)!»

ای بابا😕 همه وصلن جز من😒🖐🏼

خدایا؟؟شکرت♥️ مرسی که هواموداری((:  من نهالم  یه دخمل شهریوریِ عاشق  که پاییزعاشق96 شد،وپس از یک جدایی سخت(در پاییز98)،عشقم برگشت♥️ (بعدازیکماه جدایی) انشالله قراره سال99 به عشقم برسم😍عیدامسال قراره منم عروس عشقم بشم  یه جمله میگم ازته دل بگو آمین: "خدایا؟عاشقای واقعی رو بهم برسون🧡"  سال 99 داستان عاشقیم رو براتون مینویسم😁عشق ما از لج ولجبازی شروع شد هنوزم ادامه داره  ولی باوجودلجبازیامون،ما بدون هم میمیریم😥 امیدوارم تویی که وقت گذاشتی وامضام رو خوندی به تمام خواسته های دلت برسی   
1601
وای فای ک از دیروز وصله گوشیا چی پس😢😢😭😭😭

ن مال ما و دوستام وصل نبود

تازه وصل شد

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂
1614