2410
2553

خانما داروخونه اتفاقات بیمارستان نمازی نسخه داشته باشید تعداد محدود بهتون پرولوتون میده. با همون قیمت قبل.خواستم کمکی کنم به اونایی که توی شیراز دنبال پرولوتن میگردن.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
من شیراز نیستم اما در به در تو همه شهرها دنبالشم آخرشم تونستم تهران چهارتا بخرم 300 خدا خیرشون نده

بعضیا خیلی بی انصافن بخدا. قیمت این آمپول ۱۵ تومنه. از آب گل آلود ماهی میگیرن توی این شرایط.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا خیلی بی انصافن بخدا. قیمت این آمپول ۱۵ تومنه. از آب گل آلود ماهی میگیرن توی این شرایط.

عزیزم رفتی شیراز پیش مادرت.

دلم پیشت بود😢

حال مادر عزیزت چطوره؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2456
عزیزم رفتی شیراز پیش مادرت. دلم پیشت بود😢 حال مادر عزیزت چطوره؟

عزیزمی. یکم سطح هوشیاریشون اومده بالا. ولی متوجه کسی نمیشن اصلا. چشماشون رو باز میکنن ولی با اینکه مثلا ما رو میبینن ولی واکنشی نشون نمیدن. راضییم به رضای خدا ببینیم صلاح خدا چی هست. ممنونم که به یادم بودین عزیزم

عزیزمی. یکم سطح هوشیاریشون اومده بالا. ولی متوجه کسی نمیشن اصلا. چشماشون رو باز میکنن ولی با اینکه م ...

با تاپیکت گریه کردم و برای مادرت خیلی دعا کردم.بلا ازتون دور باشه.انشالله دوباره مادرتو صحیح وسالم درآغوش بگیری بحق حضرت زهرا

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
با تاپیکت گریه کردم و برای مادرت خیلی دعا کردم.بلا ازتون دور باشه.انشالله دوباره مادرتو صحیح وسالم د ...

من شرمندم تورو خدا حلالم کنین که باعث ناراحتیتون شدم. همین دعاهای شما که باشه همه چیز درست میشه بخدا. التماس دعا دارم الهی که خدا عزیزاتون رو براتون حفظ کنه

من شرمندم تورو خدا حلالم کنین که باعث ناراحتیتون شدم. همین دعاهای شما که باشه همه چیز درست میشه بخدا ...

فدات شم عزیزم.

مراقب خودت ونی نی باش.توکل بخدا

2714
سلام عزیرم خوبی؟ حال مامان چطوره بهتر شدن؟

سلام عزیزم. ممنونم نه متاسفانه یک هفته اس هیچ هوشی ندارن با دستگاه نفس میکشن. ریه هاشون عفونت کرده.یکم سطح هوشیاریشون بالا اومده ولی اوضاع همونه

فعلا که با دستگاه بستری ان. ممنونم که احوالمون رو پرسیدین

سلام عزیزم. ممنونم نه متاسفانه یک هفته اس هیچ هوشی ندارن با دستگاه نفس میکشن. ریه هاشون عفونت کرده.ی ...

خداروشکر همینم یعنی پیشرفت

دعا میکنم بزودی کامل خوب بشن و بیان پیشت😘😘

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁
الی مامانت فوت کرد ؟

روز دوشنبه کمیسیون پزشکی گرفتن و اعلام کردن که تمام بافت ریه از بین رفته. مغز داره از کار میفته.نگم که تا امروز چی به روز ما اومده. ولی امروز اکسیژن وارد خونشون شده. امید شفا داریم

2706