1600
1480

خانما داروخونه اتفاقات بیمارستان نمازی نسخه داشته باشید تعداد محدود بهتون پرولوتون میده. با همون قیمت قبل.خواستم کمکی کنم به اونایی که توی شیراز دنبال پرولوتن میگردن.

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
من شیراز نیستم اما در به در تو همه شهرها دنبالشم آخرشم تونستم تهران چهارتا بخرم 300 خدا خیرشون نده

بعضیا خیلی بی انصافن بخدا. قیمت این آمپول ۱۵ تومنه. از آب گل آلود ماهی میگیرن توی این شرایط.

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
بعضیا خیلی بی انصافن بخدا. قیمت این آمپول ۱۵ تومنه. از آب گل آلود ماهی میگیرن توی این شرایط.

عزیزم رفتی شیراز پیش مادرت.

دلم پیشت بود😢

حال مادر عزیزت چطوره؟

خدایا جز تو فریادرسی ندارم....برای شفا و سلامتی خواهرم یک صلوات مهمانم کنید😢

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم رفتی شیراز پیش مادرت. دلم پیشت بود😢 حال مادر عزیزت چطوره؟

عزیزمی. یکم سطح هوشیاریشون اومده بالا. ولی متوجه کسی نمیشن اصلا. چشماشون رو باز میکنن ولی با اینکه مثلا ما رو میبینن ولی واکنشی نشون نمیدن. راضییم به رضای خدا ببینیم صلاح خدا چی هست. ممنونم که به یادم بودین عزیزم

1522
عزیزمی. یکم سطح هوشیاریشون اومده بالا. ولی متوجه کسی نمیشن اصلا. چشماشون رو باز میکنن ولی با اینکه م ...

با تاپیکت گریه کردم و برای مادرت خیلی دعا کردم.بلا ازتون دور باشه.انشالله دوباره مادرتو صحیح وسالم درآغوش بگیری بحق حضرت زهرا

با تاپیکت گریه کردم و برای مادرت خیلی دعا کردم.بلا ازتون دور باشه.انشالله دوباره مادرتو صحیح وسالم د ...

من شرمندم تورو خدا حلالم کنین که باعث ناراحتیتون شدم. همین دعاهای شما که باشه همه چیز درست میشه بخدا. التماس دعا دارم الهی که خدا عزیزاتون رو براتون حفظ کنه

من شرمندم تورو خدا حلالم کنین که باعث ناراحتیتون شدم. همین دعاهای شما که باشه همه چیز درست میشه بخدا ...

فدات شم عزیزم.

مراقب خودت ونی نی باش.توکل بخدا

من شیراز نیستم اما در به در تو همه شهرها دنبالشم آخرشم تونستم تهران چهارتا بخرم 300 خدا خیرشون نده

کجای تهران ؟؟؟؟؟؟ادرسشو بده تا منم برم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
سلام عزیرم خوبی؟ حال مامان چطوره بهتر شدن؟

سلام عزیزم. ممنونم نه متاسفانه یک هفته اس هیچ هوشی ندارن با دستگاه نفس میکشن. ریه هاشون عفونت کرده.یکم سطح هوشیاریشون بالا اومده ولی اوضاع همونه

فعلا که با دستگاه بستری ان. ممنونم که احوالمون رو پرسیدین

الی مامانت فوت کرد ؟

روز دوشنبه کمیسیون پزشکی گرفتن و اعلام کردن که تمام بافت ریه از بین رفته. مغز داره از کار میفته.نگم که تا امروز چی به روز ما اومده. ولی امروز اکسیژن وارد خونشون شده. امید شفا داریم

1601
روز دوشنبه کمیسیون پزشکی گرفتن و اعلام کردن که تمام بافت ریه از بین رفته. مغز داره از کار میفته.نگم ...

ببخشید تو امضات نوشته بودی اینو گفتم شرمنده م.ان شالله که برگرده مادرگلت ..میدونم چی میکشی منم داغونم بخدا .

ببخشید تو امضات نوشته بودی اینو گفتم شرمنده م.ان شالله که برگرده مادرگلت ..میدونم چی میکشی منم داغون ...

درکت میکنم. این چند روز به اندازه تمام عمرم اشک ریختم. بمیرم برای بچه توی شکمم که چی میکشه. خدا خودش یک نگاه به مادر من و پدرت کنه ان شاالله. اصلا وقتی روبرو میشی با لحظه های آخر واقعا تصورش وحشتناکه. امیدوارم پدرت خیلی زود شفا پیدا کنه

سلام عزیزم مادرتون چطوره بهتره؟عزیزم من درکت میکنم تمام این روزها رو سپری کردیم😢😢

سلام عزیزم. ممنونم که به یادمین. کلی مصیبت کشیدیم نگم که این بیست روز چیا کشیدیم. ولی خوشبختانه هوش اومدن. فعلا آی سی یو هستن. وضعیت همونه فقط هوش اومدن خدا سرمون منت گذاشته.

1523