2733
2734

سلام دوستان خانواده مادرم میخان ارث پدری اش رو بالا بکشن و حاضر به تقسیم  ارث نیستند میخواستم یه وکیل خوب و منصف توی رشت و اطراف بهم معرفی کنید که حقش رو بگیره....خدا به روزی تون برکت بده

من استادم یکی ازوکیلای خوب رشت هستن ازلحاظ اخلاقی هم عالین   کامران زاده وکیل پایه یک داد ...

خیلی ممنونم که جوابمو دادی

چون مساله ما خیلی حاده گفتند که اگر قاضی بازنشسته باشه خیلی میتونه کار راه بندازه 

ایشون قاضی هستند؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنونم که جوابمو دادی چون مساله ما خیلی حاده گفتند که اگر قاضی بازنشسته باشه خیلی میتونه کار ر ...

اگه قاضی میخوای قاضی دادگاه انقلابه فک کنم اسمشم نظرعلی ایزک محمدی خیلی باتجربس استادخودمم بود

2728
اگه قاضی میخوای قاضی دادگاه انقلابه فک کنم اسمشم نظرعلی ایزک محمدی خیلی باتجربس استادخودمم بود

سلام خانومی این وکیلی که معرفی کردی سرچ کردم اسلامشهره و برای رفتن به شهرستان خیلی هزینه میگیره یکی میخوام تو خود رشت و اطرافش باشه

2738