2733
2734

بنظرتون چکار کنم که درآمدی هم داشته باشم؟

کیا مثل من هستن ؟

کارهای ریزه کاری ، و ظریف رو دوست دارم

😍سمیmohsenرا😍

اگه به ریزه کاری و ظریف کاری علاقه داری. قالی بافی رو شروع کن. هم برای خودت می تونی فرش دستبافت داشته باشی. هم مشتری داره.

از سنگ دوزی و اینها زیاد عایدت نمیشه. فقط چشم و گردنت از بین میره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم موافقم پول از توش درنمیاد...چون من رفتم

درکت می کنم. کلی باید بری مزون و لباس عروس و اینها سفارش بگیری و کلی چشم و دست و گردن و وقت بزاری. یه عدد خییییییلی ناچیز میدن. 

اینقدر که شاید هزینه رفت و برگشت هم نباشه. 

اونهایی که مغازه دارن و لباس می فروشن و اجاره میدن 98 سود رو می گیرن. بعد 2 درصد بقیه رو به سنگ دوز و .... میدن. خیلی بی انصافیه.

برای همین باز توی کارهای دستی قالی بافی بهتره.

درکت می کنم. کلی باید بری مزون و لباس عروس و اینها سفارش بگیری و کلی چشم و دست و گردن و وقت بزاری. ی ...

دقیقاااااا موافقمممم.مخصوصا تو قالی بافی اگه دستت تند بشه خیلی بهتر درامد از توش درمیاد...

ولی من کلا همه اینارو ول کردم شاید بخام برم آرایشگری😑😑

2738
دقیقاااااا موافقمممم.مخصوصا تو قالی بافی اگه دستت تند بشه خیلی بهتر درامد از توش درمیاد... ولی من ک ...

خوبه.

ولی آرایشگری هم اگه سرمایه داشته باشی و بتونی جایی اجاره کنی و تحمل خواب سرمایه داشته باشی تا بتونی مشتری جمع کنی.

یا بتونی جذب آرایشگاههای درجه یک بشی که باز درآمد بهتری داشته باش.

امید به پروردگار. انشاله موفق باشی.

خوبه. ولی آرایشگری هم اگه سرمایه داشته باشی و بتونی جایی اجاره کنی و تحمل خواب سرمایه داشته باشی تا ...

آره.....فعلا نظرم اینه یک کارشو مثلا یا شینیون یا میکاپ یاد بگیرم تو خود آرایشگاه ها کار کنم...ممنونم عزیزدلم

بله. حداقل هر وقت من رفتم آرایشگاه. بیشتر برای میکاپ توی نوبت بودن. میکاپ هم گرونتره. یعنی اگه براشی ...

چ جالب......نمیدونستم....ممنون گلم برای راهنماییت

خدا حفظت کنه عزیزم 😍😍😘😘😘😘😘

نمیدونم چرا اصلن آرایشگری دوست ندارم

ارایشگری نیست.اما با توجه به اینکه ارایشگرا برای میکاپ به مژه احتیاج دارن میتونی براشون بسازی.حتا برای مغازه دارا.هنر جدیدیه

ساخت مژه یاد میدم
2706