2733
2739
عنوان

شپش سر

3368 بازدید | 31 پست

دوستان خواهش میکنم کمکم کنید

خواهرشوهرم حدودن سه ماهی بود ک سرش خارش داشت بعد از ی سفر اینجوری شد خودش بنده خدا میگفت بخاطر شامپویی هست ک تو هتل استفاده کردم و اینا

بعد از سه ماه سردخترکوچولوش هم خارش گرفت 

حالا فهمیده  که شپشه

ینی دید تو سر دخترش

تو روستا هست ن میگه نمیتونم برن پایگاه بهداشت آشنا هستن روم نمیشه

چکار کنه ؟ 

کسی تجربه ای داره ک درمان بشه زود ؟؟؟؟

😍سمیmohsenرا😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرشو با اسپند بشوره عالیه موهاشو اتو مو بکشه تا دونه های شپش از بین برن شامپو ضدشپشم هست ولی همون اسپند معجزه میکنه

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...

موهاشو کوتاه کنه

بشینه دونه دونه تخم ها رو از سر دخترش دربیاره تا تخم ها درنیاد هیچ راهی فایده نداره چون تخم ها دوباره بالغ میشن و تبدیل به شپش میشن تا یک ماه هر روز تخم ها را از سر دخترش دربیاره خودشم به یک نفر بده تخماشو دربیارن حتما تا دو ماه چک کنید چون دوباره درمیاد 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738

من یک هفته پیش خودم و پسر ۱۸ ماهم گرفتیم از داروخانه محلول دایمتیکون مخصوص شپش خریدیم استفاده کردیم در عرض یک هفته کلا خوب شدیم . اگر دسترسی نداره وازلین رو بزنه به کل موهاشون و یک روز کامل بمونه بعد بشوره برای سر خودش تاید دستی هم خوبه اما برای بچه فقط وازلین شپشهارو خفه میکنه یک هفته هر روز استفاده کنه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
یه شب تا صبح سس نایونز بزاره رو سرش.  نیره حموم سرکه اسپری کنه سشوار بکشه

من اینارو امتحان کردم فایده ای نداشت باید تخم ها رو که خیلی هم محکم چسبیده به مو جدا کرد نزدیک ریشه مو هستش

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

باید بره شامپوشو از داروخانه بگیره

همه خونه رو محکم جارو برقی بکشه

همه لباس ها و ملحفه هارو با اب جوش بشوره بزاره چندروز توی هوای آزاد بمونه

چند تا حشره کش بی بو مخصوص شپش هم هست باید روی پتو ها و لباسا و توی خونه اسپری کنه

اگه خودش یه سری موهاشو رنگ بزاره خیلی تاثیر خوبی داره

موهای بچه رو هم همش باید نگا کنه یکی یکی جدا کنه که دوباره پیداشون نشه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

اسفند روبجوشونه بعدازحمام اب اسفند روبریزه روی موهاش دیگه ابکشی نکنه البته اب اسفند روبزاره کمی ولرم بشه سرکه سیب هم خوبه بعد موهاش روباشانه ی چوبی شونه کنه شامپوی ضدشپش هم از دارو خانه بگیره 

2706