1600
1609

چند سالشه؟

واسه من ۳سالگی داشتن رفتم گفتار درمانی گفت تو این سن طبیعیه یه کم آواهارو کار کردم خداروشکر درست شدن البته بچه های من ترسیده بودن

❤چالش لاغری تا عید بامدادخمار❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی ۱۰۰.۳۰۰❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف ۶۹.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
1615
پسر منم داره در حد گفتار درمانی نیس همه کلمات درست میگه اما گاهی قبل حرف زدن من من میکنه که بیشتر از ...

اینم بعضی روزا اصلا نداره بعضی موقعها هم کلمه هم جمله رو تکرار میکمه

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید
۴ سالشه یعنی خوب میشه

عزيزم حتما پيگيري كن اصلا نميتوني رو اين حساب كني كه خوب ميشه يه درصدم روش بمونه مسيوليد اگه مشكل هزينست بيمارستان مفيد دولتيه اما چند تا نكته اگه لكنت به خاطر ترس نيست سعي كن از هيجان و جاهاي شلوغ به مدت دورش كني مثلا مهموني نبري كه بچه ها هستن تا چند ماه در ضمن غذاهاي سرد هم بهش ندي اما حتما حتما گفتار درماني ببر

1523
اینم بعضی روزا اصلا نداره بعضی موقعها هم کلمه هم جمله رو تکرار میکمه

پس مث پسر منه اونم تو یه جمله گاهی یه کلمه رو دو سه بار میگه تا بقیش یادش بیاد تمرکزشون پایینه 

دلخوشم به روزهایی که در راهست 
نه شوهرم وسط حرف زدنش میپره اونم یادش میره دیرم حرف افتاد تقریبا۲۸ ماهگی

اتفاقا ما رفتیم گفتار درمانی تاکید داشت اصلا بی توجه نباشید به صحبت هاش.لکنتشو اصصصلا به روش نیارید انگار نشنیدید.اما حرف هاشو کامل با دقت گوش کنید ببنید چی میگه

❤چالش لاغری تا عید بامدادخمار❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی ۱۰۰.۳۰۰❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف ۶۹.
چند سالشه؟ واسه من ۳سالگی داشتن رفتم گفتار درمانی گفت تو این سن طبیعیه یه کم آواهارو کار کردم خدارو ...

عه چه خوب پسرمنم از ۳ و نیم سالگی داشت یه عکس از فکش گرفتیم از همون موقع ماماننننن کرد 

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید
عه چه خوب پسرمنم از ۳ و نیم سالگی داشت یه عکس از فکش گرفتیم از همون موقع ماماننننن کرد 

آآآآآآآآ او

ایییییییی او

اووووووو آ

ایییییی آ

این شکلی باهاش تمرین کن گفتار درمان گفت

1611