2703
2553
فرداتولدشونه.....جنسیتشون چیه......مال شمام سخته

دخترو پسرن.الانم سخته ولی کلیییی بهترن.

ماشبا یکیش برا منه یکیش شوهرم البته شوهرم فقط میخوابونشو بعد اینکه شیرشو درست کردم میده بهشون

شباهم من تا صبح عوصشون نمیکنم.

شما بچه هاتون وزن گیریشون خوبه؟

مال من هنوز کمبود وزن و رفلاکس دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کمک داشتین یافقط خودتون تنها بزرگشون کردین...من الان ۱۱ماهه توحسرت ی خواب شبانه موندم

عزیزم منم شهر غریبم ن والا حتی شوهرمم خیلی کمک نمیکرد خودم بزرگشون کردم تازه بچه های من 33هفته بدنیا اومدن بخدا انقدی ک سختی کشیدم بعضی وقتا مینشستم باهاشون گریه میکردم خودمم اون وقتا 20 سالم بود هیچیم از بچه داری سرم نمیشد دریغ از یه کمکی خونواده ها هم ک موقع دید و بازدید کمک نمیکردن فقط نگاه میکردن هیچکدومشونو نمیبخشم خداروشکر الان دخترام بزرگ شدن خانوم شدن تو کارای خونه م کمکم میکنن... ماسه تایی مث خواهریم تا مادر و دختر😍😍😍 هرکیم میبینه اصلا فک نمیکنه من مادرشونم😂اینم یکی از مزیتای زود مادر شدنه😆😆

عزیزم منم شهر غریبم ن والا حتی شوهرمم خیلی کمک نمیکرد خودم بزرگشون کردم تازه بچه های من 33هفته بدنیا ...

عزیزم اره دوقلوسخته بخصوص کم سن هم باشی....ولی من دیگه اعصاب برام نمونده...تواین گرونی اگه شب همسرمم نخوابه بچه داری کنه ک نمیشه خونه باشه کمک میکنه ولی من وقت کم میارم.روزی نشده ک من ب همه ی کارام برسم.یکیش ک خیلی بهم وابستس اون یکی میبینه این میاد سمتم اونم میاد...کارام میمونه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2720
عزیزم اره دوقلوسخته بخصوص کم سن هم باشی....ولی من دیگه اعصاب برام نمونده...تواین گرونی اگه شب همسرمم ...

عزیزم منم نمیذاشتم شوهرم بیدار بمونه چون وجدانم اجازه نمیداد ...برای کارای خونه هم بچه ها که میخوابیدن خیلی تند و سریع انجام میدادم همیشه هم خونه تمیز و مرتب بود. غذا هم روزی یه وعده ولی زیاد درست میکردم دنبال تزیینات اینا نبودم فقط محض سیری...شوهرمم اعتراضی نمیکرد ...بهرحال اون روزا گذشت و تموم شد هرکاری سختی خودشو داره شماهم ناراحت نباشید میگذره بهرحال موفق باشی😊❤

عزیزم منم نمیذاشتم شوهرم بیدار بمونه چون وجدانم اجازه نمیداد ...برای کارای خونه هم بچه ها که میخوابی ...

ب همه ی کارات میرسیدی.....بچه هات اروم بودن....

ب همه ی کارات میرسیدی.....بچه هات اروم بودن....

آره تقریبا ب همش میرسیدم من بچه هامو بغلی نکرده بودم اصلا وابسته خودم نبودن و نیستن ...سال اول خیلی گریه میکردن اصلا آروم نبودن بعد یکسالگی بهتر شدن ولی خب خودت میدونی جدا از آروم بودن یا نبودن بچه ها زحمتشون زیاد بود...خدا خودش کمک میکنه همه این روزات میشن خاطره برات ...ولی من اصلا دوسشون نداشتم 😥😥

2714
آره تقریبا ب همش میرسیدم من بچه هامو بغلی نکرده بودم اصلا وابسته خودم نبودن و نیستن ...سال اول خیلی ...

چراعزیزم مگه میشه دوسشون نداشت

سلام دوستان دوقلو شما چندوقتگی راه افتاد ؟؟؟  واسه منم یکی از قل ها بدنش شله میگیره ، الان ۶ م ...

مگه شیش ماهگی راه میفتن.....یکی زرنگترمیشه ....من کاری ندارم نمیگم چرا راه نمیفته ....الان یکیش دو ماهه راه میره کم کم ولی اون یکی تازه سره پا وایمیسته

2706