2726
من که تا حدودیکسال  با همسرم شیفتی شبا بیدار می موندیم جهت شیر خشک درست کردن و تعویض پوشک   ...

امان ازدرست کردن شیرخشک ......همین ک میخوابم میبینم کریه میکنن شیرشون تموم شده.....شباراحت میخوابیدن 

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
من که تا حدودیکسال  با همسرم شیفتی شبا بیدار می موندیم جهت شیر خشک درست کردن و تعویض پوشک   ...

عزیزم بهم امیدواری دادی مرسی....ازچ نظر بعدازیک سالگی راحت شدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرتون صبح میتونست بره سره کار....شبا بیدار میموند

خوبیش این بود بچه هام یه شیشه کامل شیر میخودن تا صبح بیدار نمیشدن فوقش یه بار شیر میخوردن یه بارم پوشک عوَض میکرد درکل همسرم چیزی نمیگفت ولی صد درصد صبح ها با مشکل کم خوابی دست و پنجه نرم میکرده😂

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍
عزیزم بهم امیدواری دادی مرسی....ازچ نظر بعدازیک سالگی راحت شدی

دیگه کمتر گریه شبانه  کولیک داشتن به خدا سختیشون تا یکساله همین که بهشون غذا بدی کمتر اذیت میشی خداکمکت کنه امید و صبر داشته باش دوقلو بزرگ کردن اونم بدون کمکی کمی سخته وای خدا کمک میکنه فدات شم

2728
خوبیش این بود بچه هام یه شیشه کامل شیر میخودن تا صبح بیدار نمیشدن فوقش یه بار شیر میخوردن یه بارم پو ...

قدرهمسرتونوبدونین.....همسره من شبا میخوابه اول شب یکی ازبچه هارومیخوابونه بعدمیخوابه.ولی ایناهمش بیدارمیشن گریه میکنن فقط بایدشیربخورن

امان ازدرست کردن شیرخشک ......همین ک میخوابم میبینم کریه میکنن شیرشون تموم شده.....شباراحت میخوابیدن ...

تقریبا وای امان از کولیک بچه😣

دیگه کمتر گریه شبانه  کولیک داشتن به خدا سختیشون تا یکساله همین که بهشون غذا بدی کمتر اذیت میشی ...

مرسی عزیزم خداازدهنت بشنوه .....ولی من چشم ازاین وروجکا اب نمیخوره که یه ماه دیگه عادی بشن.....

قدرهمسرتونوبدونین.....همسره من شبا میخوابه اول شب یکی ازبچه هارومیخوابونه بعدمیخوابه.ولی ایناهمش بید ...

عزیزم  عیب نداره همش میگذره باور کن الان که ۵ سالشونه یادم نمیاد شبا رو چجوری صبح کردم پیش خودم می گم من اون دوسال چجوری گذشت یادم نمیاد سختیشو خودمم خنده ام می گیره به خدا توکل کن خودش کمکت کنه عزیزم

بچه هاتون الان باهم خوبن ....رفیقن یان ....

خیلی با هم دوستن 

ولی امان از از موقعی که اختلاف نظر داشته باشن خونه رو می‌ کنن میدون جنگ😂

ببخشیید اومدم توی تاپیکتون  من دو ساله ازدواج کردم الان دوماهه تو اقدامم دعا کنین هر چی صلاحه ...

ای خدا ب ایشون دوقلوبده بزار بیخوابی وخستگی بکشه.😁😁

2706