2726
عنوان

تاکسی

405 بازدید | 30 پست

دیروز میخواستم برم مدرسه دخترم، سوار تاکسی شدم، چند متر جلوتر یه خانوم خ زیبا با آرایش خ زیاد و موهای فر و مش شده، با پالتوی تنگ قرمز جلوتر ایستاده بود و منتظر تاکسی بود، خداییش خ زیبا و جذاب بود، ناخوداگاه محوش شدم، محو....، سوار تاکسی شد، جلو نشست، با نشستنش بوی عطرش تمام فضای ماشینو گرفت، خ کیف کردم، خوشبو هم بود انصافا...
احساس کردم یه جورایی هم راننده هم سرنشین عقب که یه جوون بود، هردو مثل من که زن بودم، منقلب شده بودن... خوب حق داشتن اون خانم واقعا خیره کننده بود... زیبایی، بوی خوش، لباس قشنگ و اندام..
وقتی به خودم اومدم دلم برای راننده که قیافه ش نشون میداد مرد میانسال از طبقه متوسط و زحمتکشه سوخت، اگه بره خونه زنش اونقدر جذاب و خوشگل و خوشبو و طناز نباشه جی میشه، چی میشه به نظرتون؟ اگه طی روز ده مدل از این خانوما سوار کنه و عطر و نفس و...چهره هوس انگیزشون رو تجربه کنه و بعد بیاد خونه زن ساده و نه چندان زیبا و... خودشو ببینه چی میشه به نظرتون؟ نسبت به زنش سرد میشه؟ به گناه میفته؟میره زن خوشگل صیغه میکنه؟ آه میکشه و میسوزه و می سازه؟
گفتم یه پسر جوون هم تو تاکسی بود! اون چش میشه با دیدن و بوییدن این خانوم؟ هیچیش نمیشه؟ مرد نیست؟ غریزه نداره؟ حس نداره؟ من که زن بودم چند دقیقه محو بودم، اون چش میشه؟ اگه زن نداشته باشه جی؟ اگه تا شب ده مدل از این خانوما رو ببینه و شب به یا اونا بخوابه چی؟ چقدر زجر میکشه؟ به گناه میفته؟ فشار میاد بهش؟
بی خیال، چکار مردم داریم، مگه فضولیم؟ بذار هرکی هرجور دوس داره زندگی کنه، من مسئول سرد شدن مردا از زناشون نیستم، من مسئول از هم پاشیدن یه زندگی نیستم، من مسئول فشار و گناه یه پسر جوون بی پول، مجرد نیستم....
از ماشین پیاده شدم به مدرسه دخترم رسیدم، اما تمام زمان جلسه به این فکر بودم که چقدر از ما زنها یه زندگی رو پاشوندیم و خبر نداریم، چنتا جوون رو به گناه انداختیم و خبر نداریم

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

خاهرم‌حجابت

برادرم‌نگاهت

۰😶

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگر لوازم آرایشی و پوشاک و عطر برای اون خانم هست برای همه ی زن های دیگرم هست. میتونن برن بخرن حالا با قیمت کمتر و همین اندازه جذاب بشن. به مردم ربطی نداره راستش

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2728
عزیزم اگر لوازم آرایشی و پوشاک و عطر برای اون خانم هست برای همه ی زن های دیگرم هست. میتونن برن بخرن ...

اگه همسرت جای اون راننده تاکسی باشه و ی لحظه فکر کن تحت تاثیر اون خانم قرار بگیره و بیاد تو خونه سر شما غر بزنه و اون خانم را توسرت بزنه بازم همینو میگید؟؟

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اخه چرا ربط میدین ب گناه‌.بابا ماها زنیم هممون باید ب خودمون برسیم حتی با کمترین امکانات.پوست خوب لباس خوب ارایش خوب ناخنای تمیز بوی خوب.همه باید رعایت کنن.اینکارارو نکنیم ک زندگی نپاشه؟؟اخه این چ حرفیه.من یک دخترم باید لذت ببرم از دخترونگیم و هیکل و زیباییام.

عزیزم اگر لوازم آرایشی و پوشاک و عطر برای اون خانم هست برای همه ی زن های دیگرم هست. میتونن برن بخرن ...

آره خوب واقعا به ماچه؟ همه زنا برن خوشگل و خوش اندام و.... بشن! پسرایی که زن ندارن هم برن سراغ دخترای مردم، به ما چه؟ والا! 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
اگه همسرت جای اون راننده تاکسی باشه و ی لحظه فکر کن تحت تاثیر اون خانم قرار بگیره و بیاد تو خونه سر ...

چشمشو میخوای ببندی؟ جلو چند نفر رو میتونیم بگیریم؟

بنظرم آدم خودش باید خویشتن دار باشه بقول دوستم ما جشمامونو درویش کنیم...

طرف میره آمریکا درس میخونه سالم بر میگرده...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

ببخشید ولی اصلا با حرفت موافق نیستم اینکه زنای دیگه تو خونه واسه شوهرشون ارایش نمیکنن بو قرمه سبزی میدن به ما چ ک تو خیابون عطر نزنیم ارایش نکنیم ک بقیه ب گناه نیوفتن؟

حضرت یوسف خودش خواست ب گناه نیوفته اون مردام خودشون باید رعایت کنن

من خودمو کرو کثیف بیارم بیرون دیگه هیشکی مرتکب خطا نمیشه؟😏

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
اخه چرا ربط میدین ب گناه‌.بابا ماها زنیم هممون باید ب خودمون برسیم حتی با کمترین امکانات.پوست خوب لب ...

خودت لذت ببر و شوهرت... یه خیابون که نباید محو جمال و بوی خوش شما بشن؟ 

اخه چرا ربط میدین ب گناه‌.بابا ماها زنیم هممون باید ب خودمون برسیم حتی با کمترین امکانات.پوست خوب لب ...

خیلی ربط داره ان شاالله متاهل میشی اونوقت می بینی نمیتونی نگاه شوهرت ب ی زن ساده را تحمل کنی چ برسه ب ی زن آرایش کرده...همه این کارهارو میتونی تو خونه واسه خودت انجام بدی یا حداقل با غلظت کمتر بیرون نه برای نامحرم

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706