2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خوبید ببخشید اومدم این تاپیکتان تا در مورد حس ششمتون نسبت به زندگی خودم یه سوالی بپرسم اجازه است عزیزم ؟بپرسم ؟

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
بله عزیزم

پدر شوهرم دیکتاتوره حرف حرف خودشه و ما در یک حیاط زندگی میکنیم شوهرم تک پسره.ببین من کی مستقل میشم و دیگه پدر شوهرم نیست چند سال دیگه ؟؟

پدر شوهرم دیکتاتوره حرف حرف خودشه و ما در یک حیاط زندگی میکنیم شوهرم تک پسره.ببین من کی مستقل میشم و ...

۱۰سال یا ۲۰سال دیگه هم باشه بگو نشکلی نیست فقط دقیق باشه

۱۰سال یا ۲۰سال دیگه هم باشه بگو نشکلی نیست فقط دقیق باشه

عزادار یک شخصی هستی یه عروسی در پیش دارین پدر شوهرت به حد پیر وفرتوت میرسه  شوهرت هم یه کاری پیدا میکنه وضع مالیتون در. اینده بهتر میشه

اوکی شکر 
عزادار یک شخصی هستی یه عروسی در پیش دارین پدر شوهرت به حد پیر وفرتوت میرسه  شوهرت هم یه کاری پی ...

وضع مالی خوبه شوهرم پرستاره.فقط میخواستم بدونم کی مستقل میشم پس نیست در سرنوشتم کار خداست ممنونم .جنسیت بچمو درست گفته بودی عزیزم پسره 🤗یه دختر هم دارم

عزادار یک شخصی هستی یه عروسی در پیش دارین پدر شوهرت به حد پیر وفرتوت میرسه  شوهرت هم یه کاری پی ...

ایریانا جون من یه خواهر شوهر دارم تو خونه مومن نمازخون و دختر پاک پاک گوشی هم نداره ببین عروسی اون میشه اسمشم سوسن است ۲۷ سالشه الان ؟نماز قضا هم نداره بهش حسودیم میشه از بس خوبه

ایریانا جون من یه خواهر شوهر دارم تو خونه مومن نمازخون و دختر پاک پاک گوشی هم نداره ببین عروسی اون م ...

اره بخت خوبی نصیبش میشه  یه خانم اشنا به اون شخص معرفی کنه توی مراسمای مذهبی ومراسمای فامیلا بیشتر شرکت بکنه

اوکی شکر 
وضع مالی خوبه شوهرم پرستاره.فقط میخواستم بدونم کی مستقل میشم پس نیست در سرنوشتم کار خداست ممنونم .جن ...

یه پولی ازمحل یه کاری به شوهرت میرسه اینقدر پول جمع می کنید مستقل میشید اینده خوبی داری خوشحالی

اوکی شکر 
یه پولی ازمحل یه کاری به شوهرت میرسه اینقدر پول جمع می کنید مستقل میشید اینده خوبی داری خوشحالی

ایریانا جون ممنونم ازت برات یاسین هدیه میکنم خدا را شکر میکنم ۲ تا بچه سالم برام داده مشکلم فقط مستقل بودنه اونم حل میشه با گذشت زمان.بخاطر خواهر شوهرم خوشحال شدم از خواهرم هم خوبه واسم 🤗

[QUOTE=114518603]ایریانا جون ممنونم ازت برات یاسین هدیه میکنم خدا را شکر میکنم ۲ تا بچه سالم برام داده مشکلم فقط مستقل

عزیزم منم دعات میکنم به ارزوت برسی گلم ومستقل بشی

اوکی شکر 
2706