2733
2734

چی شده

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما مجردم بودیم دوست پسر داشتن گناه نابخشودنی بود 😂😂 بعد تو تاپیک میزنی ببینی کی هم متاهله هم دوست پسر داره 😂😂😂😂

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2728
والا ما مجردم بودیم دوست پسر داشتن گناه نابخشودنی بود 😂😂 بعد تو تاپیک میزنی ببینی کی هم متاهله هم ...

منم مجردی نداشتم ولی الان زده به سرم که ....خاستم بدونم چجوریاس که ترکوندن

2738
منم مجردی نداشتم ولی الان زده به سرم که ....خاستم بدونم چجوریاس که ترکوندن

خواستی بدونی چجوریاست؟!؟؟!؟

هیچی گل و بلبله عزیزم، فک کن علاوه بر شوهر یکی دیگه هم قربون صدقت میره.

زندگی محشری میشه!!!!

اگه میخوای کثافت کاری کنی، لطف کن اول طلاق بگیر از شوهرت. اون آدم هرچیم که باشه گناه داره!

اسمش خیانته. و خیانت خیلی کار بدیه، اگر نمیدونستی...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

من ببینم کسی حمایت کنه از خیانت کردن حالم بد میشه ترجیح میدم برم کلا از تاپیک

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706