2737
2734
عنوان

سدنام...امشب خواهرم بد آتیشم زد

3603 بازدید | 83 پست

ما بعد دو هفته بحث و تهدید و درگیری بالاخره قرار نامزدی گذاشتیم امروزم بیرون بودیم بعد شام اومدم خونه وقتی رسیدم دیدم خواهرم داره سر غذا خوردن بچه با مامانم دعوا میکنه بچش سه سالشه باید دنبالش بدویی تا غذا بخوره ولی مامانم حوصلش نمیکشه جلوش میزاره نخورد جمع میکنه خواهرمم هی داشت به مامانم توهین میکرد ک تو مادر نیستی و اصلا به بچه ی من اهمیت نمیدی با اینکه میدونی من توی چه جهنمیم و...منم اعصابم خورد شد گفتم بسه دیگه کلافمون کردی نزاییدی ک خودت ب بچت برس

خب

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاش دخالت نمیکردی مامانت خودش میتونست جواب بده

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

چقد از خود راضیه😐

منم پنجشنبه چنان دعوایی با خواهرم کردم که درو محکم بستم قفل کردم همه درررر

به دعوا و فحش رسید

همه میگن خواهرا که ازدواج کنن مجردا بیشتر احترام میزارن

والا از خدامه عروس شه😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706