2726
عنوان

اقدامي هاي ابان ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 18229 بازدید | 2706 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها يه خبر خوب براتون دارم منم اين ماه ني ني دار شدم و بي بي م مثبت شد 😄😄دعا كنين كه اين سري هم ...

سلام عزیزم خداروشکر ...مبارک باشه من کل تاپیکو نخوندم منم تازه نی نی دارشدم 😍فردامیرم سونو 

ارزو نيكي السا ليدا بقيه همه خوبين بياين يه خبر از خودتون بدين ببينم در چه حالين؟

سلام عزیزم 

خوبی ؟ نی نی خوبه؟

من این ماه اقدام کردم منتظرم دهم موعدمه 

دعاکن باردارباشم

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍
ارزو نيكي السا ليدا بقيه همه خوبين بياين يه خبر از خودتون بدين ببينم در چه حالين؟

سلام عزیزم خوبی ؟

تبریک میگم خیلیییی خوشحال شدم ❤❤❤❤❤

نی نی کوچولو در چه حاله چن هفته ایی؟

من دوشنبه زایمان کردم امیر حسینم بدنیا اومد

برای همه ی منتظرا دعا کردم  ایشالله همه ی بچه های،این تایپیک زود زود مامان میشن

سلام عزیزم خوبی ؟ تبریک میگم خیلیییی خوشحال شدم ❤❤❤❤❤  نی نی کوچولو در چه حاله چن هفته ایی؟ ...

واي عزيز دلم ايشالا امير حسينت هميشه سالم و سلامت باشه خودت خوبي؟ مرسي عزيزم منم الان هفته ١٤ هستم خيلي بي حالم و حالت تهوع و سردرد و سرگيجه خيلي بارداري دوم سخت تره به نظرم

سلام عزیزم منم خوبم ماههای اخر و مشکلاتش ایشالا همه به سلامتی نی نی هاتونو بقل کنین من دی باید زایما ...

نيكي همچي گفتي ماه هاي اخر فكر كردم ماه ديگه زايمان مي كني دختر خوب كو تا دي 😫😫يه عمره اونم نو بارداري كه هر روز كش مياد

2706