2726
عنوان

اقدامي هاي ابان ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 18229 بازدید | 2706 پست
از كيت تخمك گذاري استفاده كن اين ماه

این ماه یکی بهم ادرس یه دکترو داد گفت پیشش برو ببین این چی میگه پیشش رفتم برام سونو نوشت تخمک داشتم دکتره مونده بود چی بگه گفت مشکلی ندارین هردوتون فقط توکلت به خدا باشه هروقت صلاح دونست میده استرس نداشته باش. وقتی اینو گفت نمیدونم چرا دلم اروم گرفت میگم ما که خداروشکر مشکلی نداریم پس فقط گره کار من دست اون بالاییه هروقت صلاح دونست میده بهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نيكي جونم خوبي؟ ني ني ت خوبه؟ چه هبر؟

ممنونم عزیزم اره فعلا که غیراز ویار مشکلی نیست فقط کاهی وقتا یه دردهای عجیب غریبی دارم که صبح که پا میشم بهترم

به همه آرزوهات میرسی فقط با ایمان به خدا
2728
این ماه یکی بهم ادرس یه دکترو داد گفت پیشش برو ببین این چی میگه پیشش رفتم برام سونو نوشت تخمک داشتم ...

خدا رو شكر كه مشكلي نيست ولي از كيت تخمك گذاري كه استفاده كني مي توني دقيقا توي همون تايم ازادسازي تخمك نزديكي كني و شانستو بالا ببري

عزيزم اميدوارم به زودي دامنت سبز بشه چند سالته؟ بچه ي اولته؟

22 سالمه اره بچه اولمه

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
عزيزم اميدوارم به زودي دامنت سبز بشه چند سالته؟ بچه ي اولته؟

عزیزم استرس نداشته باشه تواقدام باش ولی بهش فکر نکن دقیقا ماهی ک بیخیال باشی باردار میشی بهت قول میدم 

کارن 👶 عشق مامان وبابا ❤💙❤

سلام بر دوستان قدیمی خوبین خوشین سلامتین

چه حال چه خبر حال زندگیتون خوبه امید که خوب باشه

نیکی جانم در چه حالی خانم

مهربانوی عزیز خوبی خانم 

بقیه مامانهای ناز گروه چطورن 

سلام بر دوستان قدیمی خوبین خوشین سلامتین چه حال چه خبر حال زندگیتون خوبه امید که خوب باشه نیکی جان ...

سلام عزیزم ممنونم شما خوبین نگارجون

هنوز تو اقدام نرفتی؟بابا دیر شد دیگه 

بچه ها بعضی وقتا صبر کردن اصلا خوب نیست زمان رو از دست میدین

م

سلام 

من ۱۵ هفته باردارم و طی این ۴ ماه اول ۲ کیلو افزایش وزن داشتم این مقدار مجازه؟ یا زیاده؟

هیچ ویاری نداشتم از اول نه تهوع نه هوس غذایی نه تنفر از غذا هیچی

قدم ۱۷۶ هست وزنم قبل از بارداری ۷۴.۵

هربار میرم مطب ماما وزنم رو میگیه ولی دکترم چیزی نگفته تا الان.نه گفت زیاده نه گفت کمه

آخه اصلا دوست ندارم چاق بشم

سلام  من ۱۵ هفته باردارم و طی این ۴ ماه اول ۲ کیلو افزایش وزن داشتم این مقدار مجازه؟ یا زیاده؟ ...

به نظر منکه خوب و اوکی هستی و خوشبحالت چون من بک کلیو و نیم کم کردم و از شدت ویار همش زیر سرمم

سلام بر دوستان قدیمی خوبین خوشین سلامتین چه حال چه خبر حال زندگیتون خوبه امید که خوب باشه نیکی جان ...

منم اقدامی آبان ۹۸ ام اما هنوز مامان نشدم😭😢

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2706