2726

قاطع باش و مهربون. 

مثلا اگه جوابت نه هست عوضش نکن و سر حرفت بمون. 

باهاش هرچی داد زد با ارامش حرف بزن و حرفتو هی تکرار کن. 

حواسشو به چیزای دیگه پرت کن و بحثو عوض کن. 

دیدی جواب نداد بزنش😂😂😂

باید بشینی و زار زار گریه کنی مثل من.

چون منم هیچ راهی بلد نیستم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری که من‌میکنم اینه، باهاش کل کل نمیکنم، میرم میگیرمش تو بغلم و‌ بهش محبت میکنم، بوسش میکنم، نازش میکنم تو گوشش میگم میدونم خسته ای، ناراحتی ولی من پیشتم ،حتی اگر اون منو بزنه، اینقدر ادام‌میدم تا اروم بشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2728
قاطع باش و مهربون.  مثلا اگه جوابت نه هست عوضش نکن و سر حرفت بمون.  باهاش هرچی داد زد با ...

خسته نباشی😂

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

سخته

تا ۳۰ بشمار هیچ کاری نکنی

باید رو خودت کار کنی و حتما یک روز در هفته بدون بچه باشی

مثلا بزارش پیش مادر بزرگی 

اینجور مواقع سکوت کن اگر خواست بیاد بغلت حتما بغلش کنی  حتی وقتی خیلی اذیت کرده اما زمانی که آغوشت دو میخواد دریغ نکن

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
نه وقتي بيخودي گريه ميكنه نميدونم چطور ارامش كنم بجاي اروم كردنم روش داد ميزنم 

عزیزم بچه ها بیخودی گریه نمیکنن که، پسر خود من موقعی که خسته باشه، خوابش بیاد یا گرسنه باشه قاطی میکنه و بهونه های الکی میگیره، منم از وقتی  اینو  فهمیدم تو اون تایم بهونه گیریش سعی میکنم ارامش خودمو حفظ کنم گاهی هم از کوره در میرمو دعواش میکنم ولی خب باز میرم بغلش میکنم و ارومش میکنم

وقتي اين كاررو ميكنم منو ميزنه گريش بيشتر ميشه

خب همینطوره حرصشونو خالی میکنن ولی وقتی ببینه شما همچنان بهش محبت میکنی اروم میشه

یا اصلا موقع بهونه گیریش اگر میبینی حتی با بغل و‌محبت هم اروم نمیشه ولش کن برو یه اتاق دیگه یا اصلا جوابشو‌نده سکوت کن

2706