1600
1480
عنوان

بعد ۲سال یه چی یادم افتاده😐

245 بازدید | 23 پست

۲سال پیش رو عکس پسرخالم که رو پروفایل مامانش بود و داشتم نگاه میکردم گوشیمو قفل کردم، بعدا حواسم نبود کنار خواهراش گوشیمو باز کردم و عکسش رو صفحم بود😐خواهراش بزرگ نیستن  اون موقع اخرای ابتدایی بودن

نمیدونم چیشده الان یادم افتاده اعصابمو ریخته بهم😭اگه فکر کنن رو بکگراندم بود چیییی اگه به مامانشون گفته باشن😑فکر کنن من تو نخشم😭

ما اونجوریم نیستیم که مثلا دختر پسر فامیل زیاد با هم راحت باشیم و شماره همو داشته باشیم

ولش کن دو سال گذشته انشالله هیچ فکری پیش خودشون نکردن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

وااااااااااا

چه فکرای الکی ای میکنی

ن بابا هیچکس یادش نیست..

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

خخخخخ عزیزم اگه دوسال گذشته پس دیگه اشکالی نداره حتما اونا هواسشون نبوده یا براشون مهم نبوده وحتی فراموش کردن😂

هارلی واسه ملکه جوکر شدن😍خودشو پرت کرد تو اسید جوکر هم باهمه بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه آدم بدیه ولی وقتی یک نفربراش جون میده نباید براش کم بزاره❤😘💑

منم ی بار تو فکر بودم، سیزده به در بود. اصلا حواسم نبود زل زده بودم ب نقطه دید روبروم که پسرخالم نشسته بود. 

ی لحظه به خودم اومدم دیدم خالمم زل زل منو نگاه میکنه. 

خیلی بد بود خیلی. 

دیگ هنوزم مستقیم پسرخالمو نگاه نکردم. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 

اگرم رفتن گفتن راستشو بگو بعدشم اونا فراموش کردن

هارلی واسه ملکه جوکر شدن😍خودشو پرت کرد تو اسید جوکر هم باهمه بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه آدم بدیه ولی وقتی یک نفربراش جون میده نباید براش کم بزاره❤😘💑
8
1403
اخه ازونایین که عاشق اینجور داستانان😐سنشونم خیلی مزخرفه 😂

اگه تو این دو سال اتفاقی نیفتاده از این به بعدم نمی‌افته 😁 اصلاً شاید باعث امر خیر شد ☺️

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
بابا سنشون کمه کلی فکر و خیالای مزخرف میکنن پیش خودشون 😑

خب بکنن بیخیال بابا

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
پشت سرم حرف بزنن چی😭اش نخورده و دهن سوخته😑 نه بابا امر خیر چیه نمیخوام😂

پس سرت درد می‌کرد رفتی عکس پسرشونو دید زدی؟ 🤣🤣 به هر حال حرفم بزنن کاری از دستت برنمیاد 😁😁 خوووب دلداری میدم هااا

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
1578