2733
2734
دختر 1 سالم فقط سیب زمینی سرخ کرده میخوره و نون....................اگه براش لقمه بگیرم اول توشو باز میکنه ..........گه توش چیزی بود پرتش میکنه .توی نون تستم براش گذاشتن بازم یه کم میخوره و میندازتش دور.به دلم نمیشینه صبحونه خوردنش
دختر 1 ساله ی من که هنوز چسبیده به شیرخشکش... توی روز خیلی کم تفننی یکی دوبار خیلی خیلی کم پلو یا ماست یا آبگوشت و سیب زمینی میخوره: خیلی کم....

ولی وزنش خوبه خدا رو شکر. دکترم گفت عیبی نداره که درست غذا نمیخوره
;(
زمستان است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پسرم بازیگوشه
باید فقط با بازی بهش غذا بدم مثلا تمام ظرفای کابینت رو بریزم بیرون باهاشون بازی کنه تا غذا بخوره
اسباب بازیهاش همون روز اول فقط براش جذابیت دارن اصلا با اسباب بازی هاش بازی نمیکنه
تخم مرغ میدم نون توی خامه میذارم تا نرم بشه بهش میدم و حریره پسته و بادوم ...

2738
سلام دخمل منم اصلا صبحانه دوست نداره نون خالی شاید یه ذره بخوره ولی اگر کره یا پنیر بهش بزنم اصلا نمیخوره. من یه روز زرده تخم مرغ میدم البته له میکنم از صافی رد میکنم میریزم تو شیر خشکش..یه روزم شیر موز میدم دیگه هیچ چی نمیخوره!!
به نطر من یک مادر باید بتونه موقعیت روحی و جسمی فرزندشو خیلی خوب درک کنه.جوری که خودش رو جای اون بچه بگذاره و اونوقته که میتونه تشخیص بده رفتارش با فرزندش خوب و صحیحه یا نه.
یک روانشناسی میگفت وقتی بچه از خواب بیدار میشه بهترین چیز برای اون اینه که صورت مادر یا پدرش رو با لبخند ببینه.و بهترین روش برای علاقه مند کردن کودک به مسواک زدن و دستشویی رفتن و صبحانه خوردن اینه که مادر دست کودکش رو بگیره و با کلی صحبتهای قشنگ با هم به دستشویی بروند.توی دستشویی با آهنگ و بازی مسواک بزنند و وقتی تموم شد به سمت آشپزخانه بروند.اونوقته که مادر باید در یخچال رو باز کنه و از فرزندش بخواد که صبحانه مورد علاقه اش رو انتخاب کنه.
اگر کودک غذا و یا صبحانه اش رو کامل نخورد دور اتاق دنبالش نکنید تا مجبور باشه بی هیچ لذتی غذا بخوره.اصرار بیش از حد باعث میشه بچه حالت تدافعی به خودش بگیره و بیشتر لج کنه.بگذارید هروقت خواست غذا بخوره.باورکنید کم غذا خوردن اثر منفیش خیلی خیلی کمتر از بازتاب رفتار اشتباه از طرف والدینه.موفق باشید
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
2706