2726
عنوان

عمل بینی/طلا/آرایشگری/باتجربه ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ ماشینی ثبت نام کرده عمل کن وقتی ایقد روت تاثیر گذاشته طلات بفروش عمل کن

پژو پارس ثبت نام کرده یه سایپا گازوئیلی هم همینطور

آخه دلم نمیاد بفروشمشون دستم خالی بمونه 

یه سرویس خوشگلم دارما

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
عزیزم ماشین داریم  همسرم واسه سودش دوتا پژو پارس ثبت نام کرده که بعد بفروشه... دندون خراب ندا ...

خب پولدارین دیگه ازش بگیر برو عمل کن 

البته حالا عجله ای عم نیستا این همه سال تحمل کردی اون دماغو این چند ماهم روش 😂

اگر بینیت واقعا مشکل داره، سر حوصله بگرد و دکتر خوب پیدا کن و جراحی کن. اما عجله نکن، شاید منابع مالی جراحیت هم تامین بشه😁 

اما واقعا رو کیفیت زندگی آدم، تاثیر میذاره!

سوالاتتون رو در مورد مراقبت و زیبایی پوست،از من بپرسید😇🧖‍♀️به پیج اینستای من هم سر بزنید😉 @rosegold_esf
فقط اعتماد بنفست رو ببر بالا... دماغت مشکل نداره تو اعتماد بنفس نداری

اتفاقاً همه همه بهم میگن اعتماد به نفست خیلی خوبه خیلی خودتو دوس داری 

ولی واقعاً بینیم رو مخه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
عزیزم ماشین داریم  همسرم واسه سودش دوتا پژو پارس ثبت نام کرده که بعد بفروشه... دندون خراب ندا ...

پس چرا میگه ندارم؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
پژو پارس ثبت نام کرده یه سایپا گازوئیلی هم همینطور آخه دلم نمیاد بفروشمشون دستم خالی بمونه  ی ...

خب اگه میتونی صبرکن بده بهت اگه نداد بفروش برو ولی به هیچکس نگو فروختی برو بدل خوشگلشو بگیر تو مناسبتابنداز کی میدونه والله...

کادو ازش هزینه عمل بینیتو بگیر ولی طلا نفروش.بچسب به آرایشگری با درس به جایی نمیرسی 

آخه کادو هفت یا هشت تومن بخام؟؟؟نمیده بابا

ميدوني كار شوهرت چقد زشته توي اين اوضاع ماشين ثبت نام ميكنه كه با سود بفروشه؟؟؟؟شماهايين كه به گراني ها كمك كردين وقتي تقاضاي كاذب زياد باشه كارخونه ها هم قيمت رو ميبرن بالا كه جنسشونو با قيمت بالا بفروشن 

اونوقت اين وسط كسي كه واقعا ماشين نداره ميخاد ماشين بخره بايد به ده نفر سود بده متاسفم 

دلم تابحال چیزی بوده که بخوایی و نرسی بهش؟؟ پس آروم بگیر که به مرادت میرسی
جدیییی آخه من فک میکردم هوا سرد خوبه

هوا خنک خوبه رو به گرما

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
برو رو مخش خودش بده از الان عادتش نده بعدم ماشین خوبه که ثبت نام کرده مال جفتتونه 

نه برا فروش میخاد

2706