2703
2553

سلام خانومای قری

بیست سالمه سه ساله ازدواج کردم شوهرم مرد خوبیه 

من از بینیم متنفر شدم اوایل زیاد مهم نبود ولی همسرم واسه سربه سر گذاشتنم هی گیر میداد...الان خیلیییی حساس شدم و واقعا میبینم ایراد داره گوشتیه بزرگه یکم پریدگی هم داره..خیلی خیلی میخوام عمل کنم ولی شوهرم میگه الان ندارم بدم پول عملتو...بنظرتون النگوهامو بفروشم عمل کنم؟آخه خیلی تو ذوقم میزنه خیلی😩

میگه بهار یا تابستون عمل میکنیش..

تازه دارم دیپلم حسابداریمو میگیرم راضی نیس برم دانشگاه..دید بدی داره.ولی فعلا با دوره های آرایشگری و ارایشگاه باز کردنم موافقه قبلا میگفت نه!

۲۳ این ماه تولدمه بنظرتون کادو ازش چی بخام😩خیلی دلم گرفته حس میکنم واسه کسی مهم نیستم اونم همش میگه پول ندارم ندارم 

میدونم که داره ولی رفته ماشین ثبت نام کرده😭😲

کمکککککک

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بهترین فصل برای عمل بینی بهار وتابستون

البته بهار بهتره

زمستون نکن چون هوا سرده هی منقبض میشه ومدلش خراب میشه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ماشین ندارین الان؟

به نظرم شما مصداق بارز همون زن هایی هستی که طلا میفروشن برای عمل بینی. ماشین میفروشن برای عمل بینی. 

به ظاهرشون میرسن اما تو دهنشون دندون خراب دارن...

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2714
ماشین ندارین الان؟ به نظرم شما مصداق بارز همون زن هایی هستی که طلا میفروشن برای عمل بینی. ماشین میف ...

وا حالا مگه ماشین مصداق بارز چیزی هست؟!!!!

بعدشم گفت ک شوهرش ثبت نام کرده 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
ماشین ندارین الان؟ به نظرم شما مصداق بارز همون زن هایی هستی که طلا میفروشن برای عمل بینی. ماشین میف ...

عزیزم ماشین داریم 

همسرم واسه سودش دوتا پژو پارس ثبت نام کرده که بعد بفروشه...

دندون خراب ندارم و به خونه و زندگیم و خودم میرسم همسرم وضعش خوبه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
قری 😐 ما قری نیستیم بای 😐

وااااای😂😲

بهترین فصل برای عمل بینی بهار وتابستون البته بهار بهتره زمستون نکن چون هوا سرده هی منقبض میشه ومدل ...

جدیییی آخه من فک میکردم هوا سرد خوبه

2706