1600
1480
عنوان

این آنفولانزا چی بود دیگه؟؟؟

400 بازدید | 47 پست

بچم ۵ شبه تب داره درگیره یه لقمه غذا نمیخوره اینقدر دارو دارم که معده درد گرفته کسی اطلاع نداره چند روز طول میکشه

متخصص هم بردم دوبار میگه اگه تا فردا خوب نشه باید بستری کنیم😭😭😭😭😭

میشه دعا کنین تبش بند بیاد یه صلوات بفرستین

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
دوره ش چند روزه س؟؟اب شد بچم ۵شبه نخوابیدم

۳روز ۶ روز یک هفتع .واسه من یک هفته بود تقریبا

بعضی روزها در زندگی آرزو میکنم برمیگشتم  به گذشته نه برای تغییر چیزی ____ اما برای اینکه یک چیزهایی دوباره  احساس کنم💔☄🌟
عزیزم کنار درمان هاتون دعای نور رو هم بخونین،خیلیا من جمله خودم با تکرار این دعا تبمون قطع شده

مرسی عزیزم نمیدونستم حتما میخونم دعا کنین بچم ذوب شد همش ناله میکنه😔

8

دختر منم هشت روزه یک سره تب میکنه نه شیاف اثر داره نه استامینوفن دوبار بردم دکتر عمومی گفتن انفولانزاست یه ساعت پیش بردم متخصص اطفال گفت عفونت داخلیه ازمایش نوشت گفت اگه خوب نشه باید بستری شه

چند روزه ؟؟تب داری

من پری شب گرفتم صبحش رفتم دکتر پنی سلین زدم الان بهترم همون شب تب و لرز کردم 

شوهرمم ۴.۵ روزه گرفته خوب نشده هنوز

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜

واسش صلوات فرستادم ان شا الله که خوب خوب بشه

چقدر بیماری واسه بچه سخته

دست هایم به بعضی از ارزوهایم نرسید                       انها بسیار دوراند                                                     اما درخت سبز صبرم میگوید.                                     امیدی هست.....                                                   دعایی هست.....                                                    خدایی هست...... 
برا کنترل تب بچه ها رو بستری میکنن بستری شدن تو تب بالا خیلی بهتر از موندن تو خدنه است انفولانزا ۱ ...

روزا تب نداره تا شب میشه تب میکنه مدام شربت و شیاف همه گیر شده لعنتی امروز توی مطلب نزدیک ۲۰ تا بچه رو اورده بودن همینطوری

1537
دختر منم هشت روزه یک سره تب میکنه نه شیاف اثر داره نه استامینوفن دوبار بردم دکتر عمومی گفتن انفولانز ...

الهی انشالله که سریع خوب بشه خیلی سخته.پسر من سرفه و ابریزش هم داره

من پری شب گرفتم صبحش رفتم دکتر پنی سلین زدم الان بهترم همون شب تب و لرز کردم  شوهرمم ۴.۵ روزه ...

۴ روز شربت پنی سیلین دادم بهش اثر نکرد امروز دکتر داروشو عوض کرد😔

1578