2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق اپیلیدیم هستم دو کاره فیلیپس عااالیه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728

من ۱۵ ساله اپیلیدی مارک براون دارم و خیلی راضی هستم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من هم بند انداز برقی دارم هم اپلیدی از بند انداز برای صورتم استفاده میکنم ولی اپلیدی خیلی درد داره نمیتونم استفاده کنم اپلاسیون میکنم 

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
منم دارم راضی ام.برا خانومای کم مو مناسبه😀

اخه این که میخوام بخرم از خواهرمه تازه خریده میگه میترسم ازش استفاده کنم.مارک براون هستش نصف قیمت بهم میده ۱۵۰ خوبه یعنی بردارم ازش

اخه این که میخوام بخرم از خواهرمه تازه خریده میگه میترسم ازش استفاده کنم.مارک براون هستش نصف قیمت به ...

ذره ذره میکنه دردت میاد.دستگاه وکس خوبه.خشابی.یه لحظه کلی مو رو میکنه.قیمتشم ارزونتره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706