2703
2553

سلام دوستان برای اینکه بتونم تو مقطع ارشد گرایش حسابداری قبول بشم دانشگاه دولتی باید از چه منابعی استفاده کنم ؟ لطفا کمک کنید 

و اینکه باید از چند مدت قبل براش خوند ؟

من لیسانس دارم واقعا سختمه برا کنکور بخونم نفس گیره اونم درسای سنگین حسابداری

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صنعتی مدرسان، حسابداری مروری جامع نوروش، ریاضی رنجبران، زبان ۵۰۴، حسابرسی نوروش، همشو کلی تحقیق کردم خریدم بجز صنعتی هم از هیچکدوم استفاده نکردم اگه بخای بیست تا سی درصد زیر قیمت بازار بهت میدم

2720
صنعتی مدرسان، حسابداری مروری جامع نوروش، ریاضی رنجبران، زبان ۵۰۴، حسابرسی نوروش، همشو کلی تحقیق کردم ...

شرایطم جوری شد که نتونستم کنکور شرکت کنم وگرنه تو ازمون استخدامی کشوری نفر اول استان شدم،خیالت بابت منابع راحت باشه ولی اگه بازم میخای یه سرچ تو نت بزن سایت گام سوم بود فکر کنم منابع رو نوشته

2714
اخه با لیسانس هم نمیشه جای خوبی قبول شد من میخوام از الان کم کم بخونم

اره نمیشه اما کنکورم واقعا سخته

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
شرایطم جوری شد که نتونستم کنکور شرکت کنم وگرنه تو ازمون استخدامی کشوری نفر اول استان شدم،خیالت بابت ...

خیلی ممنونم گلم واقعا لطف کردی  تبریک میگم بهت . به نظرت مثلا از سه چهار سال قبل یعنی تو دوره ای که داری کارشناسی میخونی بخوای برای ارشد اماده بشی خوبه ؟

خیلی ممنونم عزیزم شما الان قبول شدی ؟ 

من کتاباشو پارسال خریدم اما کنکور شرکت نکردم عزیزم ولی اگرم شرکت میکردم حتما رتبه خوبی می اوردم چون حسابداریم خیلی قویهو توی دانشگاه پیامنور معدل بالای ۱۸‌ و شاگرد اول بودم و دوره لیسانسو دوسالو نیم تموم کردم

صنعتی مدرسان، حسابداری مروری جامع نوروش، ریاضی رنجبران، زبان ۵۰۴، حسابرسی نوروش، همشو کلی تحقیق کردم ...

ببین میشه برای ارشد  پیامنور رفت و تو آزمون کارشناسی ارشد   تو دانشگاه دولتی قبول شم

2706