2737
2734
عنوان

کسی مریض دکتر فروتن هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 50 پست
اکی  پس میرم  پیشش   ..  اول کرونا بره    میرم رزاقی عمل میکنم   ...

ایشالا اتفاقای خوب برات رقم بخوره اول این که مطمنی رزاقی خوبه برا هیسترو؟اصا شاید هیسترو نخای من که زیر بار نرفتم ،رزاقی توهم سپتوم داره الکی یکی رو هم زده بود شتک کرده بود طرف گفت دیگه پریود نمیشم دیواره رحمشو جای سپتوم کنده بود😑😑😑من به نظرم سقط ماه پایین مثل ما هیسترو نمیخاد فروتنم گفت الکی گفتم قبلا انجام دادم😂😂😂 اینام یه چی یاد گرفتن هیسترو فلان مطمن باش کیفیت جنینی که سقط شده پایین بوده من به این نتیجه رسیدم سقطای این مدلی فقط مشکل جنینه که سالم نیست  اسپرم تخمک ضعیف بوده که شانس ما شده حتي با دكتر ايمني هم مشورت كردم ميگه اصا بحثاي ايمني تو اين سقطا مطرح نيس  فقط نطفه ضعيفه ،من سه سال پيش ذخيرم ٣ بود الان كه پانكچر شدمو نميدونم 

من چسبندگی  رحم  گرفتم   ..رزاقی از سپتوم چیزی نگفت   فقط عکس رنگیم و دید گفت  هیسترو..   عارفیم   اول گفت هیسترو  بعد  گفت دوفاستون بخور  روزی ۳ تاداد  بهم  بعدش کیست نابوتین گرفتم   گفت هر چه زودتر بیا  کورتاژ تشخیصی و هیسترو  .. تودلم گفتم  پس چرا اوندفعه گفتی  هیسترو  خالی  همین  و مشکوک شدم  .عجب  پس رزاقیم  خنگ میزنه    بیچاره طرف نابود کرده که  .. شاید هیسترو  هم فروتن کردم   حالا بیام  پیشش ببینم چی میگه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چسبندگی  رحم  گرفتم   ..رزاقی از سپتوم چیزی نگفت   فقط عکس رنگیم و دید گفت &n ...

اگه چسبندگي داري حتما انجام بده پس ،كيست نابوتين چيز خاصي ني منم يه بار گرفتم تو سونو گفت بعد ديگه نبود در اثر سونو زياد اومده بود 

اگه چسبندگي داري حتما انجام بده پس ،كيست نابوتين چيز خاصي ني منم يه بار گرفتم تو سونو گفت بعد ديگه ن ...

باشه گلم ..هیسترو انجام میدم  ولی کورتاژ میترسم  .. واقعا  توهم داشتی  نابوتین  چه جالب پس از سونو  ..  ضخامت  رحمم  روز سوم پریودی ۸   ..حالا برم پیش  فروتن  ببینم چیمیگه   الان زنگ زدم  نبودن  وقت بگیریم تا قبل عید حتما میرم پیشش   ..ممنون ازت گلم  خدا انشاءالله  نی نی شمارم حفظ کنه  😍😍😍😍😍

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731

عارفی گفت چون ضخامتت بالاست باید کورتاژ تشخیصی بشی   ..برم  ببینم فروتن چیمیگه  😘😘😘😘

هیسترو  با کورتاژ تشخیصی میگفت باهم بکن 

باشه گلم ..هیسترو انجام میدم  ولی کورتاژ میترسم  .. واقعا  توهم داشتی  نابوتین & ...

اره منم داشتم رفت زود،نميدونم فروتن قبل عيد شايد مريض جديد نبينن من بهمن ميرم گفته بود فقط حامله ها و واجب ها خي وقتارو كنسل ميكردن ميگفتن وضعيت قرمزه

2738
من سقط اولم ۵ سال پیش  با کلومیفن بود  بارداریم .. سقط دومم   ۴ سال پیش بامیکرو   ...

بلخره رسیدی به حرف من😁

ولی چه دیر

رزاقی حالا حالا نیستش 

چقد بهت گفتم با رزاقی ادامه بده

ولی گوش ندادیا

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
بلخره رسیدی به حرف من😁 ولی چه دیر رزاقی حالا حالا نیستش  چقد بهت گفتم با رزاقی ادامه بده و ...

🤣🤣رفت رزاقی  ؟؟  چه کار کنم  اخه  من با اخلاقه و حواس پرتی عارفی کنار نمیام  .. بعد اینکه دیر نشد باید میرفتم عمل  که پریود شدم بعدکرونا اومد  ،الانم  این ماه  با نصر وقت دارم   شاید عملمم رفتم نصر  بعد برم  یا عارفی یا فروتن میکرو 

خودت خوب مامان صبا جونی  😍😍سال  نو  توهم مبارک   مواظب باش  کرونا رو 

🤣🤣رفت رزاقی  ؟؟  چه کار کنم  اخه  من با اخلاقه و حواس پرتی عارفی کنار نمیام &n ...

نه رزاقی خرداد میادش گفتن3خرداد با مطب تماس بگیرید.

من از اول بهت گفتم عارفی اخلاقش خوب نیس 

درست حسابی جواب مریضو نمیده برا مریض وقت نمیذاره

بمون پیش رزاقی.تو پاشدی رفتی پیش عارفی

کاش  از اول هیسترو میشدی با رزاقی

خودت خوب مامان صبا جونی  😍😍سال  نو  توهم مبارک   مواظب باش  کرونا رو ...

قربونت عزیزم شکر

منم رزاقی ک نیستش شاید آخر ماه برم پیش فروتن برا دارو

امیدوارم ک این کرونای لعنتی بره

ک رزاقی هم خرداد بتونه برگرده مطب

2706