1480
1632
عنوان

خواهر شوهر

240 بازدید | 17 پست

همش درحال نقشه کشیدن واسه پول اعضای خانواده س  

هردومون داریم واسه کنکور میخونیم،رفته ی مرکز آموزشی که سی دی آموزشی میدن،کل هزینه میشه ۳تومن،دیروز گیر داده بیا شریکی بخریم گفتم لازم ندارم سطح سی دی ها بالا نیست،بازم کلی گیر داد گفتم دلم نمیخواد روی دست شوهرم پول بذارم برگشته میگه از بابات پول بگیر  

یه ساعت گذشت شروع کرد سخنرانی که بیایین پول روی هم بذاریم و کار آزاد شروع کنیم،شک ندارم پول ک جمع بشه خودشو طبق معمول میزنه ب بدبختی و همه رو مجبور میکنه پولو بهش قرض بدن

خلاصه که خیلی رو مخه،منم نذاشتم که شوهرم شریک بشه،الان احساس میکنم از من ناراحته البته اصلا برام مهم نیست،الانم زنگ زده و میگه عزیزم اگه از خرجای الکیت بزنی شوهرتم میتونه شریک بشه!!!این درحالیه که من خرجای الکی ندارم،منم گفتم نمیشه عزیزم آخه خرجای الکیمو دوست دارم،ناراحت شد قطع کرد،الان زنگ زدم ب شوهرم اما گوشیش إشقاله ،بنظرم داره پرش میکنه،کمی عصبی ام،شوهرم منطقیه اما خب یکم استرس دارم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

خواهرشوهرت شبیه مسئولین کشورمونه که فقط میخان تیغ برنن حالا از هر راهی که هس 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
1614

😐😐😐

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1641

چه پررو...عزیزم برا شوهرت هی خرج بتراش که پولی واسه شریک شدن نمونه براش..اصلا هم بهش نگو خاهرت فلان حرفو بهم زده..یه جوری که انگار اصلا برات مهم نبوده که بخای بیان کنی...تعجب میکنم این چیزآ رو میشنوم

.خرج و مخارج یه زن و شوهر جزء مسائل خصوصی زندگیشونه،به کسی چه مربوط..من زن داداشمو حلوا حلوا میکنم رو سرم میذارم خیلی برام عجیبه این داستانا