2726

این مدت ک اینجا بودیم لوستر خریدیم،پرده ای که زدم جهازمه حالا مادرشوهرم میگه حق نداری پرده و لوستر رو ببری،منم با ملایمت گفتم ک خونه ای که خریدیم بدون پرده و لوستر بد دیده میشه چیزی نگفت اما از اونروز قهره!خب نمیشه ک نبرمشون،کلا بهانه گیر شده،پنج میلیون کم آوردیم همش میگه از طلاهایی ک پدرت کادو داده بفروش ،النگوهاتو نفروش!من کلا از النگو بیزارم،اون زمان زوری خریدم حالا فکر میکنه عمدی دارم النگو میفروشم،کلا خیلی داره گیر میده،شوهرمم طرف منه ،چیکار کنم حرفاش روم تاثیر نذاره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی شوهرت طرف توئه ، بیخیال باش.

اهمیت نده اصلا

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  

اهميت نده وقتى شوهرت طرف تو و هوات  داره حساس نباش به حرفاى مادر شوهرت كار خودتو بكن 

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2706