2737
2734
عنوان

لکه بینی دو هفته بعد از پریود

3968 بازدید | 12 پست

بچه ها من تنبلی تخمدان دارم و سونوی این ماهم اصلا فولیکول بالغ نداشتم.

چند روز پیش یه لکه خون دیدم تازه بود. یعنی قرمز رنگ بود.

امروزم دوباره دیدم بیشتر از قبل هم بود.

علتش چیه بنظرتون؟

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

ممكنه واسه لانه گزينى باشه

شايد باردار باشي عزيزم

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
ممكنه واسه لانه گزينى باشه شايد باردار باشي عزيزم

خیلی دلم میخواست اینجوری باشه ولی اصلا فولیکول بالغ نداشتم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم 

كيست و اينا هم ندارم

پريودى هم خداروشكر منظمه

اما دوهفته بهد اولين روز پريودى لكه بينى دارم منم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2728
من مجردم  كيست و اينا هم ندارم پريودى هم خداروشكر منظمه اما دوهفته بهد اولين روز پريودى لكه ...

درست

اخه من سابقه اینو نداشتم

نمیدونم باید چی حسابش کنم

اصلا غسل داره یا نه

درست اخه من سابقه اینو نداشتم نمیدونم باید چی حسابش کنم اصلا غسل داره یا نه

اره غسل استحاضه 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
خیلی دلم میخواست اینجوری باشه ولی اصلا فولیکول بالغ نداشتم😔

منكه چهارتا داشتم و حامله نشدم😕

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2738
منكه چهارتا داشتم و حامله نشدم😕

اره متاسفانه

البته استثنا هم زیاد هست

دوست من روز ۱۴ پریودش سونو داد و فولیکول بالغ نداشت

ولی همون ماه باردار شد

فک کنم روز ۲۰ این اتفاق افتاده بود

من که الان درد شبیه پریودی هم گرفتم😔

خدا دلمونو شاد کنه عزیزم