2737
2734

من بد نشد نمیدونم چی میشه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خوب نبود سخت بود بسیارررر... من ارشد آمار هستم برای مرکز آمار ایران آزمون دادم... خیلیا را راه حلشو بلد بودم ولی به جواب نرسیدم متاسفانه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
دیگه فکرشو نکن تا جواب ها بیاد مرحله بعد مرحله پارتی بازیه

من سال بعد میتونم آزمون بدم هنوز تموم نکردم کارشناسی رو ولی خیلی پیگیرم😅

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫
2738
رشتت چیه ؟؟

آموزگاری

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
نه خوب نبود سخت بود بسیارررر... من ارشد آمار هستم برای مرکز آمار ایران آزمون دادم... خیلیا را راه حل ...

امیدت به خدا باشه وقتی سخته برای همه سخته دیگه پس نباید نگران بود 

آموزگاری

انشالله که خانوم معلم شی 😍

یه سوال،کسی که برای دبیری آزمون میده مثلا برای زیست اگه قبول شه وقتی میره منطقه محروم اونجا زیست درس میده یا اول بهش پایه ابتدایی میدن یه چند سالی؟

امیدت به خدا باشه وقتی سخته برای همه سخته دیگه پس نباید نگران بود 

آره ولی من عمومیا را نخونده بودم ولی ریاضیم عالیه... ولی متاسفانه خیلیا را به جواب نرسیدم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست)