2410
2553
عنوان

مصرف قرص مدروکسی پروژسترون

60310 بازدید | 20 پست
سلام من تازه عضو سایت شدم لطفا به سوالم جواب بدین.من بعد از خوردن دو دوره قرصهای کلومفین-اکوین و لتروفم وبعد از یه سونو که همه چیز خوب بود دکتر بهم دو آمپول hcgداد و از شب 19 قاعدگی به مدت 2 هفته شبی 2 عدد قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کرد که هنوز دارم پروژسترون را مصرف میکنم.حالا 2 روزه پریودم عقب افتاده ممکنه حامله باشم یا مال مصرفه این قرصه؟حامله بودن یا نبودنم کی معلوم میشه؟در ضمن من پریودهای منظمی دارم
نازی جان مدروکسی باعث عقب و جلو شدن پریود هم میشه. با دو روز عقب انداختن هم بارداری معلوم نمی شه خانمی. من هم مدروکسی مصرف کردم. پریود هام منظم بود ولی با خودن این قرص به ریخت و تا بخواد دوبارع منظم بشه من با استفاده از کیت تخمک گذاری باردار شدم. این هورمون ها کلا ممکنه سیستم بدن رو به هم بریزن. نگران نباش عزیزم. من حتی تا یکهفته هم عقب انداختم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من به دلیل استرس زیاد برای نی نی دار شدن بعد از قطع پری لکه بینی داشتم. یعنی فاصله بین این پری تا اون پری همش لکه بینی بود برای همین تا 3 ماه دکتر گفت باید مدروکسی رو مصرف کنم اگه لکه بینی برطرف نشد دوباره برم پیشش. که درست ماه سوم من باردار شدم. البته نمی گم این قرص در بارداری من تاثیر داشته ها! ولی کلا هورمون پروژسترون نی نی رو محکم می کنه. در مورد شما هم با توجه به اینکه قبلا یه سری داروی دیگه مصرف کردی من متاسفانه نمی دونم چرا این قرص رو داده. برای استفاده از بی بی چک یک هفته صبر کن و بعد امتحان کن. عجله نکن عزیزم. اون ماهی که من خیلی استرس کشیدم و خودم رو داغون کردم دقیقا ده روز عقب انداخته بود همراه با لکه بینی. بی بی چک هم همش منفی می شد. برای همین این بار که باردار شدم اصلا منتظر نی نی نبودم باز هم لکه بینی ادامه داشت (من تا آ[ر ماه 3 بارداری لکه بینی داشتم) برای همین فکر نمی کردم باردار باشم ولی سینه هام سفت شده بود و اونجا بود که شک کردم و بی بی چک گذاشتم و مثبت شد.
2456
بازم از اینکه راهنماییم میکنی ممنون.باید از روز قطع پروژسترون یک هفته صبر کنم یا از روزی که قرار بوده پریود بشم و نشدم؟چون منم خیلی استرس دارم میخوام زود تکلیفم معلوم بشه.پس شما الان باردارید ؟برای ما هم دعا کنید
سلام دوستان
منم باید از 15 قاعدگی تا 25 قاعدگی روزی دو تا قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کنم .... حالا این دوتا قرص باید همزمان خورده بشه یا نه یکی صبح یکی شب؟ دکتر هیچ توضیحی بهم نداد داروخانه هم فقط گفت روزی دو عدد ... حالا شک کردم ... آخه دیروز دو تا رو باهم خوردم یه لرزش بدی تو تنم افتاد ... اگه ممکنه راهنماییم کنید.
92/10/27 من رسما مادر شدم...
سلام سورینا یکی صبح یکی شب بخور
چون این قرص هورمونی هستش در یک دفعه دو تا خوردی باعث شده بدنت عکس العمل نشون بده دو تا رو هم زمان نخور این جوری بهتر میشی منم دقیقا دو تا میخورم صبح و شب
نگران نباش موفق باشی
2714
سلام خسته نباشید من قصد بارداری دارم رفتم دکتر به خاطر نامنظمی قاعدگیم قرص پروژسترون داد که از روز 14قاعدگی روزی 2تا بخورم فقظ نمیدونم از روز اول قاعدگی حساب کنم این 14روزو یا وقتی قاعدگیم تموم شد راستی هر دو تا قرص رو باهم بخورم یا هر کدوم در ساعتهای مختلف؟ممنون میشم جواب بدید
شیوا جون از روز اول. حساب کن روز ا4 قرصو شردع کن یکی صبح یکی شب.... به من گفت تاروز 25بخور..
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
سلام سورینا یکی صبح یکی شب بخور چون این قرص هورمونی هستش در یک دفعه دو تا خوردی باعث شده بدنت عکس ا ...

عزیزم یعنی امکانش هست من بخاطر اینکه زود بشم فقط یک شب دوتا همزمان خوردم و ۱۰ روزه گذشته نشدم ولی کلی دارو گیاهی خوردم نشدم بازم ممکنه تاثیر قرص باشه؟

2706