2733
2734

آخرین پریودم ۲۸ مهر بود بی بی زدم مثبت شد تو تقویم بارداری زد یک ماه وسه روز من چای دارچین خوردم برنج زعفران دار خوردم کرفس خوردم شنیدم اینا خیلی بدن یه دونه ام هویج خوردم این سومین تجربمه دوتا سقط داشتم احتمالش هست تا الان برا بچه خطری پیش اومده باشه 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بابا کرفس خورشتش  ؟ نه من و یارم خورشت کرفس بود ماه اولم کلی شربت خورده بودم نذری خخخ

آره خورشتش پس هیچی نمیشه چشمم میترسه از هرچی که یه کوچولو به سقط مربوط میشه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
میدونستی بارداری و خوردی یا ن

نمیدونستم باردارم

آخه آشی که توش سبزی کوهی داشت ناچاری خوردم چون نمیتونستم بگم حاملم میدونستم ضرر داره خوردم

ای بابا چقدر سخت میگیری .برو کیف کن و شوهرتو سوپرایز کن و از این ببعد مراعات کن 

خانومی آخه دوتا از دست دادم اصن به این هنو دل نبستم 

2738
خانومی آخه دوتا از دست دادم اصن به این هنو دل نبستم  

میدونم چی میگی خودم تجربشو دارم واقعا سخته.اما قرار نیست گذشته دوباره تکرار بشه .انشالله که بارداری راحت و خوبی داشته باشی و نینیتو سالم بغل بگیری

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...