2737
2734
عنوان

بنظرتون منم میتونم نماز بخونم؟

726 بازدید | 113 پست

اصلا ادم معتقدی نیستم. با حجاب هم نیستم. از خانواده مذهبی هم نیستم. اما چند بار نماز خوندم، از حس نماز خوشم اومده. 

الانم یه چیزی خوندم که آنی ته دلم حس کردم دوسدارم نماز بخونم. 

نمیدونم میتونم یا نه..؟ آخه من خیلی سریع تحت تاثیر قرار میگیرم. نکنه یه حس زودگذر باشه؟ 

همسرم ادم معتقدیه، نمیگم دائم نماز میخونه و روزه میگیره ولی خیلی انسانه! واقعا انسانه. اصلا تا بحال ندیدم دروغی بگه یا غیبت کنه یا حق کسیو بخوره و.. دوست ندارم پیش همسرم دوروز نماز بخونم و بعدا ترک نماز کنم، یعنی وجهه خوبی نداره. 

و اینکه من دائما لاک دارم. یه کلکسیون لاک دارم و عاشق لاک زدنم. برای اینکه نماز بخونم باید ترک کنم لاک زدنو که خب اینم برام سخته. 

حالا بنظرتون میتونم؟! 

اصلا بنظرتون تصمیمم درسته؟! 

آنی و زودگذر نیست؟! 

برای قوی تر شدن اراده م چیکارا انجام بدم؟! 

لطفا بحث عقیدتی و.. راه نیفته. برای این هدف تاپیک نزدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله پزشكي قبول ميشي

اگه نماز حس خوب بهت ميده پس ميتوني 

اگه نه من من بعد از سالها نماز خوندن از روي عادت بالخره تركش ميكني

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
2738

باید ببینی هدف خودت از نماز خوندن چیه 

حس خوبی میده بهت بخون شاید دوستا جبهه بگیرند 

ولی حتی با لاک هم بخون چون تو هنوز میخوای اون حست ثبات پیدا کنه ...به نظرم بعدش ک ثبات پیدا کرد خود به خود لاکه هم میره کنار

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

عزیزم وقتی چیزی تو دلت افتاد مطمین باش بی حکمت نیست.حتما خدا بهت نظر ویژه ای کرده.البته منظورم نیست که کسی که نماز نمیخونه خدا بهت توجه نمی کنه.ولی خدا حتما در تو چیزی دیده که به دلت انداخته.

چرا ترک کنی لاک زدنو. ی لاک پاک کن همیشه پیشت باشه س سوت پاک کن 

تازه الان زمستونه راحت ی ربع  ب دوازده لاک بزن  وضوت میمونه تا شش  یا هر وقت نماز بدی رو خوندی

......................................................................... 
منم همش نماز تو ذهنمه نمیدونم چرا نمیخونم

چند بار خواستم بخونم اما یادم رفته یهو دیدم ساعتش گذشته و قضا شده. یا تنبلی کردم. یا حوصله حموم کردن و.. نداشتم. 

میدونین، همون چند بار که خوندم، خیلی دقت میکردم به خودم. مثلا ادم همیشه به پاکیزگی اهمیت میده اما بنظرم موقع نماز بیشتر میشه این اهمیت یا آرامش تو رفتار بیشتر میشه. مامانم هیچوقت مجبورم نکرد بخونم همیشه میگفت اگه خودت بخوای میخونی اگه نخوای هرکسم که بگه قبول نمیکنی، اما الان واقعا میخوام. 

نمیدونم، شایدم جوگیر شدم.. گیجم کلا

2706