1507
1482
عنوان

پریود بعد آمپول اچ سی جی

79 بازدید | 4 پست

ماه پیش روز ۱۶ دورم آمپول زدم و دوره هام ۲۵ روزست

حالا امروز موعدم هست و تازه ده روز از زدن آمپول گذشته

اگه باردار نباشم آمپول پریودو عقب میندازه ؟

خدایا جز تو کسی دردامو نمیدونه خودت  کمکم کن یا ارحم الراحمین ...

نه من سر موقع پری شدم

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم تیکر تولد خودمه 💙 ۶ ماهه دیگه من ۲۰ سالمه💜 دیگه هیچ وقت ۱۹ ساله نمیشم🖤 هنوزم دلم میخاد برگردم به ۱۴ سالگیم❤ به همون روزایی که فکر میکردم وقتی ۲۰ ساله بشم خیلی بزرگم🧡 حالا من ۶ ماه دیگه۲۰ سالمه🖤من ۲۰ سالگیم و دوست ندارم🧡 چون از این به بعد انگار خیلی بزرگتر شدم🖤 چون از این به بعد قراره روزای زندگیم زودتر بگذره💙 چون از این به بعد قراره مثل ادم بزرگا رفتار کنم🖤 من ۲۰ سالگیم و دوست ندارم 🖤 نمیشه زمان وایسته؟؟؟؟؟🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤خداوند مهربان به من همسری بخشیده  که از فرشته بودن دو بال کم دارد همسری که عاشقانه دوسش دارم و اگر روزی نباشد من هم نیستم خداوند مهربان انسانی را به من بخشیده تا جبران تمام زجر های گذشته باشد انسانی که پا گذاشت به زندگیم تا به من معنی واقعی عشق را بفهماند مردی  که به من فهماند برای اینکه عشقت را به دست بیاوری باید بجنگی همسر عزیزم تو هدیه خوب خدا برای من بودی هدیه ای که باید سال های زیادی از خدا بابت تو تشکر کنم( یه روز من امضام و فرستادم برای شوهرم و اون اصلا باور نکرد این متن و من نوشتم اما در جوابم نوشت خداوند مهربان زنی بهم داده که اگه اذیتم نکنه نوکرشم 😐بعععععله درست حدس زدید شوهر من پره احساسع😐🧡💛💚❤
نه من سر موقع پری شدم

آخه این ماه آمپولمو دیر زدم دوماه قبلش روز ۱۱ دورم زدم سر موعدم پریود شدم ولی الان میگم نکنه بخاطر اینکه دیر زدم بهم بزنه دورم رو

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

میگن 15 روز بعد از امپول باید پری بشی.من بااینکه نا منظم بودم.دقیق سر 15 روز شدم

آهان ممنون عزیزم

من منظمم دو ماه قبلم سر ۱۵ روز شرم

این ماه دیرتر آمپولو زدم شک داشتم

1436