1676
1605
عنوان

رنگ‌گرفتن کف دست و انگشتان

87 بازدید | 5 پست

سلام خانوما صبحتون بخیر

خانوما من وقتی اشپزی میکنم دستام رنگ‌میگیره و تا مدتها روی دستم میمونه

الان کف دستم سبزو زرد و سیاه شده

باید چیکار کنم اینجوری نشه؟؟؟

عشقم دخترم دیانا❤️آرامشم تویی مامانی❤️مامان عاشقته❤️
کلا چیکارکنم اینجوری نشه حتما جنس پوستم جوریه که لک و رنگ میمونه

ن عزیزم منم وقتی دستم ب زردچوبه بخوره یا سبزی خورد کنم رنگ میگیره

کرم که نمیشه استفاده کرد غذا بومیده چارش فقط دستکش

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدی است با جانان❤

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

من سبزی خرد کنم دستام سبز میشه،زرد چوبه بریزه رو دستم زرد میشه،تمشک بخورم دستام بنفش میشه،ربطی به جنس پوست نداره بعضی چیزا باعث میشن دست رنگی بشه بعد چن دقیقه،باید بلافاصله بعد تماس باهاشون دست شسته بشه یا دستکش استفاده بشه

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.
1522
من سبزی خرد کنم دستام سبز میشه،زرد چوبه بریزه رو دستم زرد میشه،تمشک بخورم دستام بنفش میشه،ربطی به جن ...

من دایم دستم تو با ابه مرتب میشورم اما دستام هنوز رنگ داره و بدم میاد واقعا

عشقم دخترم دیانا❤️آرامشم تویی مامانی❤️مامان عاشقته❤️