2726
اره طفلی میگه دارم میمرم دور ازجونش 😭😭

اره خیلی سخته من با سرم زنده بودم حالت تهوع شدید داشتم هیچی نمیتونستم بخورم

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارو چی خوردین

داروخاصی نداد من گلوم وحشتناک چرک کرده در حدی که نمیتونستم حرف بزنم بود انتی بیوتیک های قوی میخوردم

ی روزم که بستریم کردن باز بیمارستان یکم بهتر شدم

خداروشکر شما بهتر شدین من پسرمو شوهرم نذاشت بستری کنن 

وقتی ادم مریض شد تغذیه خوب باعث میشه خوب بشه این ویروس لامصب مگه میزاره ادم ی لیوان اب بخوره

ببرش حداقل ی سرم بزن اگه نمیتونه چیزی بخوره 

ولی سعی کن ب زورم شده بهش غذا بده دمنوش پونه هم خیلی خوب برا عفونت گلو

داروخاصی نداد من گلوم وحشتناک چرک کرده در حدی که نمیتونستم حرف بزنم بود انتی بیوتیک های قوی میخوردم ...

درمان خانگی گلو درد چرکی

عسل یکی از روش های درمان گلو درد چرکی
گلو درد خود را با زرد چوبه درمان کنید
8. زردچوبه:

یکی دیگر از درمان های بزرگ برای گلو درد، زردچوبه است، دارای خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی قوی می باشد.یک چهارم قاشق چای خوری پودر زردچوبه را به یک لیوان آب گرم اضافه کنید.

این نوشیدنی را به آرامی در صبح و با معده خالی بنوشید.این کار را یک بار در روز برای سه یا چهار روز متوالی انجام دهید.به طور منظم، می توانید یک قاشق چای خوری پودر زردچوبه و یک قاشق چایخوری پودر فلفل سیاه را به یک لیوان شیر گرم اضافه کنید، و قبل از رفتن به رختخواب آن را بنوشید.همچنین، می توانید برای داشتن گلویی صاف و نرم زردچوبه را در گلویتان قرقره کنید.نصف قاشق چای خوری پودر زردچوبه و نیم نصف قاشق چای خوری نمک را در یک لیوان آب گرم ریخته و آنها را باهم خوب مخلوط کنید، سپس به خوبی در گلویتان قرقره کنید.دو بار در روز، از این مخلوط مصرف کنید.

درمان خانگی گلو درد چرکی

روش های درمان گلو درد و چرک گلو
روش خانگی درمان گلو درد چرکی با ریشه گل ختمی
9. ریشه گل ختمی:

ریشه گل ختمی ،حاوی لعابی است که می توان آن را برای پوشاندن گلو و بهبود گلودرد نیز استفاده کرد. برای گلودرد همراه با سرفه معمولی مفید است.این درمان، برای زنان باردار یا افرادی که پرستاری می شوند، یا افراد مبتلا به دیابت توصیه نمی شود.یک قاشق غذاخوری ریشه گل ختمی خشک شده را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید، رویش در بگذارید و اجازه دهید تا نیم ساعت بماند.محلول را فشار دهید تا صاف شود، سپس عسل را اضافه کنید و آن را بنوشید.می توانید سه فنجان از این چای گیاهی را در یک روز بخورید.

درمان خانگی گلو درد چرکی

ریشه گل ختمی یکی از روش های درمان گلو درد
درمان گلودرد چرکی در طب سنتی
10. زغال اخته:

دو قاشق غذاخوری از دانه های زغال اخته را به 6 فنجان آب اضافه کنید.حدود نیم ساعت آن را بجوشانید.اجازه دهید تا به دمای اتاق برسد و سپس آن را فشار دهید، تا صاف شود.سه تا چهار بار در روز این محلول را در گلویتان قرفره کنید.

درمان خانگی گلو درد چرکی

روش های درمان گلو درد با زغال اخته
مواد طبیعی برای درمان گلو درد و چرک گلو
لیمو و عسل:

یک قاشق غذا خوری از عسل و آب لیمو را در یک لیوان آب ولرم بریزید، مخلوط کنیدبه آرامی بنوشید.این نوشیدنی را در زمان مورد نیاز، چند بار در روز بنوشید تا گلو دردتان درمان شود.یک قاشق غذا خوری از عسل و آب لیمو را در یک لیوان آب ولرم بریزید.مخلوط را به آرامی بنوشید.این نوشیدنی را در زمان مورد نیاز، چند بار در روز بنوشید تا گلو دردتان درمان شود.

درمان خانگی گلو درد چرکی عسل یکی از روش های درمان گلو درد چرکی گلو درد خود را با زرد چوبه درمان کن ...

ممنونم گلم لطف کردی🌹

الان خداروشکر خوب شدم 

ولی بیشتر باهمین دمنوش ها بهترشد گلوم وگرنه قرص که زیاد اثرنمیکرد

2706