2726
عنوان

کیا فریتینین خونشون پایینه وچنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11726 بازدید | 33 پست
از ۵ تا ۱۰۰ بود رنج نرمالش

خوب پس نرماله دیگه فدات

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
منم پایین.رنج آزمایشگاه نوشته بین ۱۶ تا۲۲۰ باشه.برا من ۵😫😫😫😫😫😫😫 یک هفتس فهمیدم باردارم دکتر ن ...

وااای خدا الهی بمیرم...شربت فروتونیک کاملا گیاهیه و منع مصرف توبارداری نداره و همینطور شیردهی..برو سرچ کن عزیزم فیلمهاشو توشبکه افق ببین کامل...برنامه نوآوران توسط مخترع ایرانی کشف و برای اولین بار در تاریخ دارای آهن یونی هست...من یه شیشه گرفتم ولی فعلا نتیجه نداده میگن باید حداقل ۶تا شیشه مصرف بشه...چمیدونم والا قیمت هر قوطیش ۴۰تومنه...

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم بازم با دکترت مشورت کن عزیزم

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای خدا الهی بمیرم...شربت فروتونیک کاملا گیاهیه و منع مصرف توبارداری نداره و همینطور شیردهی..برو س ...

خداانکنه عزیزمم.مرررسی ک گفتییی❤❤❤.اره حتما که بایدمصرف کنم احتمالا از ماه سوم آزاد بشه برام هم آمپولش رو بزنم هم شربت یا قرص.چون واسه من خیلی پایینِ😫😫

فعلا که دارم فولیک و ویتامین dمیخورم.

انشالله که مشکلی پیش نیاد😘😘

شماهم حتما خودتو تقویت کن.

من پارسال ازمایش دادم فرتینم پایین بود یه ماه قرص اهن خوردم اما دیگه نخوردم 

تابستون ازمایش خون دادم (اما یادم نبود به دکتر بگم فرتین هم بنویسه) کم خون بودم کمبود ب12 و اسید فولیک و ویتامین دی داشتم قرص خوردم چند روز پیش ازمایش دادم بهتر شدم 

شما هم قرص اهن بخود دوماه دیگه دوباره ازمایش بده مثل من نشی

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2728
ببین استرس شدید میگیرتم بدون هیچ دلیل خاصی...دور تا دور خونه باید راه برم انقد حالم بده ک نگو و نپرس ...

خیلی دلیل می تونه داشته بشه از جمله افسردگی

زیاد به اهن ربط نداره اهن خستگی میاره

خیلی دلیل می تونه داشته بشه از جمله افسردگی زیاد به اهن ربط نداره اهن خستگی میاره

نمیدونم دیوونم کرده😓

چرا نمیری دکتر

میرم همه چیم نرماله فقط فریتینین پایینه اونم ک دارم شربت میخورم...دیگه بازم اینجوریم

پس برو مشاور و روانپزشک  ببینه افسردگی نداشته باشی

خدانکنه...بازم میرم

اون که خدا نکنه ولی وقتی جسمی مشکلی نی حتما روحی هست  افسردگی یا استرس سرکوب شده یا هزار تا د ...

اوهوم😔

کمکم کنید تو را خدا 

فریتینم ۹هست تمام پام درد می‌کنه خسته و بیحالم 

دکتر بهم قرص آهن داده ولی هموگلوبینم۱۴هست قرص آهن بخورم بالا می‌ره...اسید فولیک خوب هست آیا بخورم

کمکم کنید تو را خدا  فریتینم ۹هست تمام پام درد می‌کنه خسته و بیحالم  دکتر بهم قرص آهن دا ...

سلام عزیزم خوبی منم فریتین خونم پایینه پاهام و بدنم درد میکنه الان شما چطوری؟ 

2706