1507
1411
عنوان

کیا فریتینین خونشون پایینه وچنده؟

243 بازدید | 27 پست

لطفا اگر میدونید بهم بگید...میخکام ببینم آیا اونایی ک مث من آهناشون پایینه اینجوری میشن؟

مسلح به خطرناک ترین سلاح دنیا👈👈👈مهربانی

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
منم کم بودم اونم خییییلیییی من ۴ بودم شاید باورت نشه  دکتر بهم میگفت تو چجوری زنده ای😅😅😅 ...

وایسا ببینم این علائم من رو نداشتی؟

منم کم بودم اونم خییییلیییی من ۴ بودم شاید باورت نشه  دکتر بهم میگفت تو چجوری زنده ای😅😅😅 ...

ببین استرس شدید میگیرتم بدون هیچ دلیل خاصی...دور تا دور خونه باید راه برم انقد حالم بده ک نگو و نپرس خیییلی بی قرارم...دلیلشو نمیدونم میگم شاید از همون آهن پایین باشه

8

منم پایین.رنج آزمایشگاه نوشته بین ۱۶ تا۲۲۰ باشه.برا من ۵😫😫😫😫😫😫😫 یک هفتس فهمیدم باردارم دکتر نتونست برام آهن بنویسه.ولی من مدااام استرس میگیرم..تپش قلب.

البته ویتامین d روهم برا من باز پایین بود.۹ بود🙁

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫لطفابرای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏👼
ببین استرس شدید میگیرتم بدون هیچ دلیل خاصی...دور تا دور خونه باید راه برم انقد حالم بده ک نگو و نپرس ...

داشتم این علائم رو ...ولی الان ک فریتین هم نرماله بازم احساس میکنم بعضی علائمش رفع نشده کامل ولی بهتر شدم خیلی نسبت به قبل

1476
منم پایین.رنج آزمایشگاه نوشته بین ۱۶ تا۲۲۰ باشه.برا من ۵😫😫😫😫😫😫😫 یک هفتس فهمیدم باردارم دکتر ن ...

وااای خدا الهی بمیرم...شربت فروتونیک کاملا گیاهیه و منع مصرف توبارداری نداره و همینطور شیردهی..برو سرچ کن عزیزم فیلمهاشو توشبکه افق ببین کامل...برنامه نوآوران توسط مخترع ایرانی کشف و برای اولین بار در تاریخ دارای آهن یونی هست...من یه شیشه گرفتم ولی فعلا نتیجه نداده میگن باید حداقل ۶تا شیشه مصرف بشه...چمیدونم والا قیمت هر قوطیش ۴۰تومنه...

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم بازم با دکترت مشورت کن عزیزم

وااای خدا الهی بمیرم...شربت فروتونیک کاملا گیاهیه و منع مصرف توبارداری نداره و همینطور شیردهی..برو س ...

خداانکنه عزیزمم.مرررسی ک گفتییی❤❤❤.اره حتما که بایدمصرف کنم احتمالا از ماه سوم آزاد بشه برام هم آمپولش رو بزنم هم شربت یا قرص.چون واسه من خیلی پایینِ😫😫

فعلا که دارم فولیک و ویتامین dمیخورم.

انشالله که مشکلی پیش نیاد😘😘

شماهم حتما خودتو تقویت کن.

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫لطفابرای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏👼

من پارسال ازمایش دادم فرتینم پایین بود یه ماه قرص اهن خوردم اما دیگه نخوردم 

تابستون ازمایش خون دادم (اما یادم نبود به دکتر بگم فرتین هم بنویسه) کم خون بودم کمبود ب12 و اسید فولیک و ویتامین دی داشتم قرص خوردم چند روز پیش ازمایش دادم بهتر شدم 

شما هم قرص اهن بخود دوماه دیگه دوباره ازمایش بده مثل من نشی

کسی که می دونه اشتباه کردی ولی بازم ازت دفاع میکنه یا عاشقته  یا مادرته.....   
ببین استرس شدید میگیرتم بدون هیچ دلیل خاصی...دور تا دور خونه باید راه برم انقد حالم بده ک نگو و نپرس ...

خیلی دلیل می تونه داشته بشه از جمله افسردگی

زیاد به اهن ربط نداره اهن خستگی میاره

1508